Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. novembra 2019, 20:09
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Keby za každý zlý rapový track na Slovensku zmizne hviezda na oblohe, boli by sme bez hviezd, tvrdí Pil C

HUDBA PIL C
Uložiť Uložené

Počúvaj novinku Všetko, čo ma trápi, na ktorej hosťuje aj speváčka Annet X.

„Jak povedal Miki Černák, stretneme sa v pekle.“

 

O pár dní sa medzi fanúšikov dostane Pil Cho tretí sólový album s názvom 2086, zatiaľ beží stále predpredaj. Čo tento titul znamená, ako vznikal cover, čo všetko budeme na projekte počuť a kto sa na ňom neobjavil, lebo si od hlavy Comebackgangu vypýtal peniaze, sa už dozvieš v našom rozsiahlom rozhovore.

Mimochodom, ak si ho stihneš do nedele predplatiť, zapojíš sa do súťaže o CD a tričko zadarmo – jedného z predplatiteľov rozhovoru s Pil Cm vyžrebujeme v nedeľu. 

Teraz prichádza čas na zverejnenie ďalšej plnohodnotnej ukážky – druhej po RBMK. Všetko, čo ma trápi už síce malo svoju premiéru v rádiu, teraz sa dostáva von aj oficiálnou cestou. Nechýba ani sloha od Annet X a Pil Cho spoveď o tom, čo mu nedá spávať. Presne ako autor avizoval, ide o jednu z temnejších častí tohto projektu.

Nejde len o kritiku všetkých naokolo, Pil C referuje aj na konkrétne momenty zo svojho života a konkrétne menej radostné súčasti kariéry rapera. Veľká zásluha v tomto prípade patrí aj Špeciálovi, ktorý sa postaral o hudobnú produkciu 

Odporúčané
Pil C: Zrušil som deal s bankou lebo ponúkli veľmi málo peňazí, o týždeň som videl, ako to zobral iný raper (Rozhovor) Pil C: Zrušil som deal s bankou lebo ponúkli veľmi málo peňazí, o týždeň som videl, ako to zobral iný raper (Rozhovor) 3. novembra 2019, 13:15
Domov
Zdieľať
Diskusia