Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. júla 2019, 12:11
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Will Smith sa vďaka Tomovi Hollandovi stane najlepším špiónom – rozprávajúcim holubom

Will Smith sa vďaka Tomovi Hollandovi stane najlepším špiónom – rozprávajúcim holubom
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Animovaná komédie Spies in Disguise sa zrejme zavďačí mladšiemu publiku.

Podobným animákom u nás veľa priestoru nedávame. Predsa len, nesledujú nás deti, a presne pre tie je tento počin určený. Spies in Disguise práve uvoľnil ďalší trailer, pričom je jasné, že nejde o žiadneho Ako si vycvičiť draka a ani ďalšiu Pixarovku. Má celkom jasný ťah na bránu, aj keď je pravda, že tvorcovia nám z filmu veľa neukazujú a zrejme nás čaká množstvo prekvapení. 

Hlas hlavnej role prepožičal Will Smith, z ktorého sa stane najlepší špión na svete. V honbe za zdokonalením sa však podstúpi neoverený experiment. Následne sa z neho stáva rozprávajúci holub, čo špiónovi určite otvorí množstvo nových možností, ako splniť svoje úlohy. Animák režírujú Nick Bruno (Epic, The Peanuts) a Troy Quane (Ice Age: Collision Course) a svoje hlasy okrem Smitha a Hollanda prepožičali Ben Mendelsohn, Rashida Jones, Karen Gillan, DJ Khaled či Masi Oka.

V našich končinách sa dočkáme dabingu, takže hlasy Smitha a Hollanda určite počuť nebudeme. Námet vznikol podľa krátkometrážnej snímky Pigeon: Impossible, ktorá si na YouTube vyslúžila množstvo pozitívnych komentárov a k dnešnému dňu ju videlo viac než 12,5 milióna divákov po celom svete. Česká aj slovenská premiéra je plánovaná na 26. decembra (prosince) 2019.

Domov
Zdieľať
Diskusia