Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. decembra 2018, 14:38
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Keď sa Slovák Tomáš po rokoch vrátil domov, nenašiel svoju chatu. Medzitým mu ju ukradli

ZAUJÍMAVOSTI AMERIKA KRÁDEŽ USA
Uložiť Uložené

Tomáš nebude na svoj návrat do rodnej zeme spomínať veselo.

Tomáš Kelemen prežil podľa vlastných slov najkrajšie roky života v Šahách. Momentálne však pracuje v americkom New Yorku, kde je prostredie úplne rozdielne ako v neveľkom slovenskom mestečku, a tak si doma ponechal chatu, kde môže tráviť voľné chvíle v pokoji.

Za veľkou mlákou pôsobí ako filmový režisér a naspäť na Slovensko tak často nechodieva, takže nemal ako tušiť, že mu chatu v Šahách medzitým niekto jednoducho zbúral a ukradol.

Nešlo o žiadnu rozľahlú nehnuteľnosť, ale o útulnú búdku. Záhradná chata mala vymenené okná, vymaľované steny a Tomáš si v nej mohol oddýchnuť, avšak na jej poslednú návštevu nezabudne.

Chata zmizla, neexistuje už ani príjazdová cesta či brána, a tak Slovák podal trestné oznámenie. Vraj z krádeže chatky podozrieva svojho suseda, ktorý neďaleko vlastní penzión. Nedávno od neho chcel pozemok s chatou kúpiť, ale Tomáš nemal o predaj záujem, a tak si myslí, že ide o pomstu.

Na druhej strane, majiteľ penziónu akúkoľvek zodpovednosť popiera. Do opustenej chatky podľa neho chodili prespávať bezdomovci, ktorý chatu aj postupne rozkradli. Búdka údajne zmizla ešte na jar a brána ešte dávnejšie.

Celú reportáž nájdeš priamo na webe televízie Markíza.

Keď sa Slovák Tomáš po rokoch vrátil domov, nenašiel svoju chatu. Medzitým mu ju ukradli
Zdroj: Televízia Markíza
Domov
Zdieľať
Diskusia