Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
31. mája 2018, 12:10
Čas čítania 0:00
Daniel Mikolášik

Gorillaz dodržali sľub a už koncom júna vydajú šiesty štúdiový album s názvom The Now Now

HUDBA
Uložiť Uložené

Odpromovanie celého projektu sprevádzajú tajomné odkazy.

Presne pred rokom, konkrétne 28. apríla 2017, vydala animovaná britská kapela Gorillaz po sedemročnej pauze svoju piatu štúdiovku s názvom Humanz. Zakladatelia Damon Albarn a Jamie Hewlett už v tom čase dva mesiace od vydania albumu fanúšikom prisľúbili, že sú do roka naspäť a to aj dodržujú.

V marci tohto roka Albarn na koncerte v Čile účastníkom opäť oznámil, že album príde čoskoro. Počas festivalu All Points East v Londýne objavovali po areáli mnohé plagáty s odkazmi na webovú stránku TheNowNow.tv. Na nej sa nachádza video s jedným z členov kapely, kde odkazuje na dátum 29. jún. Ako je u Gorillaz známe aj z minulosti, ich odpromovanie albumu sprevádza tajomno.

Okrem odkazov na webstránku sa na festivalových plagátoch objavovali aj nápisy „NO MORE UNICORNS ANYMORE.“ Fráza, ktorú použil aj spoluzakladateľ kapely a dvorný grafik Jamie Hewlett na svojom instagramovom profile.

Nakoniec sa preriekla Hewlettova manželka, ktorá vo svojom instagramovom príbehu prezradila dátum vydania aj oficiálny názov šiesteho albumu kapely. Nám nezostáva nič iné len sa trpezlivo tešiť a očakávať koniec júna.

Gorillaz dodržali sľub a už koncom júna vydajú šiesty štúdiový album s názvom The Now Now
Zdroj: Instagram (@emmadecaunes)
Domov
Zdieľať
Diskusia