Pondelok 19. 2. 2018 meniny má Vlasta

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Nikto jej nechcel pomôcť zakryť jazvy po sebapoškodzovaní, ale napokon ju zachránil citlivý tatér. Od Aoife nepýtal ani peniaze

Mladá baba trpela psychickými problémami už viacero rokov.

14. november 2017, 13:09
zdroj: Aoife Lovett
14. november 2017, 13:09

Psychické zdravie človeka je jednou z najdôležitejších vecí v živote a ak sa dostaneš do mentálnej nepohody, len veľmi ťažko sa z nej vychádza von. Aj napriek mladému veku sa o tom presvedčila Aoife Lovett, ktorá má iba 19 rokov, ale v minulosti svoje psychické problémy riešila najmä sebapoškodzovaním, po čom jej na rukách zostali nepríjemné stopy v podobe jaziev. Dlho rozmýšľala, ako by si jazvy mohla nechať zakryť a napokon jej napadlo, že po správne umiestnenom tetovaní by mohli stopy po rezných ranách navždy zmiznúť, lenže odrazu sa objavil ďalší problém.

 

Vyskúšala sa dohodnúť s viacerými tatérmi, avšak žiadny z nich nebolo ochotný pracovať so zjazvenou pokožkou, čo ju dosť zaskočilo, ale našťastie nakoniec narazila na správneho človeka. Jej mama jedného dňa objavila Ryana Kellyho a jeho projekt Scars Behind Beauty, ktorý pomáha práve ľuďom zbaviť sa stôp po sebapoškodzovaní a keď sa s ním skontaktovala, okamžite si dohodli termín a onedlho jej ruky už zdobili tetovania, ktoré zakryli to, čo Aoife chcela zanechať v minulosti. Ryan tvrdí, že čiastočne chápe svojich kolegov, ktorí ju odmietli potetovať, pretože každý tatér chce, aby jeho dielo vyzeralo dokonalo, ale pri podobných životných situáciách je vždy ochotný pomôcť a to aj zadarmo.

 

Zobraziť galériu 7 galeria
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Odoberaj REFRESHER videá