Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti NEWTON, a. s.
23. septembra 2022, 13:15
Čas čítania 1:51
Sponzorovaný obsah

Poď študovať do bratislavskej pobočky jednej z najlepších českých vysokých škôl, ktorá ťa pripraví do praxe

ZAUJÍMAVOSTI BIZNIS BRATISLAVA EKONOMIKA MANAŽMENT MARKETING VYSOKÉ ŠKOLY
Uložiť Uložené

Študijné programy sú zamerané na biznis, ekonomiku, manažment, marketing aj aplikovanú psychológiu.

Slovenskí študenti, ktorí museli za špičkovým vzdelaním v oblasti biznisu, marketingu alebo aplikovanej psychológie cestovať do susedného Česka, sa môžu vzdelávať už aj v našom hlavnom meste. Svoju pobočku totiž v Bratislave otvorila šesťkrát najlepšie hodnotená súkromná vysoká škola v Českej republike NEWTON University. Táto vysoká škola ponúka interaktívnu výučbu s úzkym prepojením na prax, inšpiratívne prostredie, osobný prístup a predovšetkým vyučujúcich, ktorí patria k lídrom vo svojom odbore.

Newton College
Zdroj: Newton College

Biznis aj aplikovaná psychológia

Počas posledných ôsmich rokov bola NEWTON University šesťkrát označená za najlepšiu  súkromnú VŠ v Česku. Od minulej jesene sa na nej môžeš vzdelávať aj na Slovensku, a to v študijných programoch so zameraním na biznis, ekonomiku, manažment, marketing i na aplikovanú psychológiu.

Získať tu môžeš rôzne medzinárodné tituly

Keďže NEWTON University je zahraničná vysoká škola akreditovaná v Českej republike, bolo jej udelené oprávnenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR na poskytovanie vysokoškolského vzdelávania na území Slovenskej republiky podľa právnych predpisov Českej republiky. Preto na nej aj v kombinovanej forme štúdia môžeš získať titul Bc. za 3 roky a Ing. za 2 roky v nadväzujúcom magisterskom štúdiu. Škola ponúka aj ročné študijné profesijné a manažérske programy s medzinárodnými titulmi ako MBA, MSc. alebo LL.M.

Vyučujúci z praxe

NEWTON kladie veľký dôraz na výučbu úzko prepojenú s praxou. V škole preto pôsobia osobnosti, ktoré sú špičkami vo svojom odbore. Okrem iných napríklad kouč vrcholových športovcov Marian Jelínek alebo marketingový expert Karel Novotný. Výučba je praktická a interaktívna. Na mnohých predmetoch sa riešia témy, ktoré väčšina ľudí zažíva aj vo svojej firme. Vedomosti, ktoré získaš, teda zaručene využiješ v praxi. Dôraz sa kladie na pochopenie veci, nie na nudné bifľovanie.

Newton College
Zdroj: Newton College

Pomôžu ti s úspešným štartom

Aby si získané schopnosti a vedomosti zo školy dokázal maximálne využiť na naštartovanie svojej úspešnej kariéry, máš možnosť využívať kariérne centrum na NEWTONe. Koordinátorky NEWTON Careers ti individuálne pomôžu nájsť vhodné pracovné stáže, trénovať silné stránky, budovať osobnú značku alebo pripraviť sa na výberové konanie pokojne aj do topmanažmentu.

Každý 25. najúspešnejší Čech

Škola ťa takisto aktívne podporí vo vlastnom podnikaní a v rozvíjaní tvojich nápadov. Medzi študentov NEWTONu patrili aj členovia elitného klubu Forbes 30 pod 30: napríklad CEO Kiwi.com Oliver Dlouhý, zakladateľ firmy Vasky Václav Staněk, investor Lumír Kunz spojený napr. s riadením online trhoviska Aukro.cz a ďalšie osobnosti. Podľa výsledkov tejto ankety prešiel NEWTONom každý 25. najúspešnejší Čech.

Získaj financie na svoj nápad

Na podporu súčasných aj budúcich študentov spustil NEWTON vlastný akcelerátor NEWTON Business Accelerator, ktorý môžu využiť aj študenti z Bratislavy. Pod vedením skúsenej biznis mentorky Margarety Křížovej môžeš rozvíjať svoje podnikateľské nápady, na ktoré ti mentorka poskytne užitočnú spätnú väzbu. Tí najlepší môžu získať možnosť financovania z investičného fondu NEWTON Angel Fund. 


Podaj si prihlášku na NEWTON v Bratislave čo najskôr a objav novú dimenziu štúdia biznisu na vysokej škole. 

chcem sa prihlásiť
Domov
Zdieľať
Diskusia