Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. novembra 2021, 8:13
Čas čítania 0:53
Viktor Kniš

Novinári našli Sulíkov ranč za milión, na ktorý si zobral hypotéku. Má aj pristávaciu dráhu pre súkromné lietadlá

NEWS RICHARD SULÍK
Uložiť Uložené

Keď Igor Matovič pred niekoľkými mesiacmi vypustil záhadnú informáciu o ranči v Austrálii, takmer nikto nechápal, o čom hovorí. Neskôr sa ukázalo, že predseda SaS chce naozaj stráviť zimy na dôchodku ďaleko od Slovenska.

Richard Sulík odhaduje, že v politike bude ešte jedno až dve volebné obdobia a potom sa stiahne. Nemá v pláne odsťahovať sa zo Slovenska úplne, do nehnuteľnosti v Austrálii podľa svojich slov investoval preto, lebo nemá rád zimu.

Oveľa komfortnejšie sa vraj cíti v teplom počasí. Ako prvý hovoril o Sulíkovom ranči v Austrálii Igor Matovič, novinári ho po niekoľkých mesiacoch vypátrali a zistili niekoľko podrobností. 

Pôvodná cena za kúpu bola podľa inzerátu vyše 801 000 eur, zistil týždenník Plus 7 dní. Richard Sulík si na kúpu nehnuteľnosti s rozlohou 200 000 štvorcových metrov zobral hypotéku pol milióna eur, splácať ju bude do roku 2038. Založil aj svoje dve bratislavské nehnuteľnosti, zároveň otvorene deklaruje, že ju so svojimi príjmami nemá problém splácať. 

Domov
Zdieľať
Diskusia