Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. októbra 2021, 13:33
Čas čítania 1:21
Dominik Vetrák

Režisér filmu Spider-Man: No Way Home tvrdí, že finále trilógie je epické a osudové ako Avengers: Endgame

Režisér filmu Spider-Man: No Way Home tvrdí, že finále trilógie je epické a osudové ako Avengers: Endgame
Zdroj: Marvel Studios
FILMY A SERIÁLY SPIDER-MAN: NO WAY HOME
Uložiť Uložené

Tak ukážu už tých dvoch ďalších Spider-Manov alebo nie?

Jon Watts, režisér filmu Spider-Man: No Way Home, sa rozprával s magazínom Empire a došlo aj na ambicióznosť tretieho dielu s Tomom Hollandom. Podľa neho je to zatiaľ najväčší Spideyho film a rozhodne aj najambicióznejší. Konkrétne snímku prirovnal k Avengers: Endgame.

Odporúčané
Slávni herci, ktorí natáčajú nové filmy aj po deväťdesiatke Slávni herci, ktorí natáčajú nové filmy aj po deväťdesiatke 19. októbra 2021, 16:30

Z filmu je unesený aj Tom Holland: „Keď mi prvýkrát povedali, o čom to bude, povedal som si iba ‚wow‘. Bolo by úžasné, ak by to vyšlo, ale to sa im nikdy nepodarí. Nikto nedokáže dostať všetkých tých ľudí tam, kde musia byť, a aby urobili to, čo treba. Lenže ono im to nejako vyšlo. A je to šialené.“

Štáb a herci brali tretí diel ako záver Spideyho v Marvel Cinematic Universe. Nič nie je potvrdené, ale keby už Sony nechcelo s Marvelom a Disney spolupracovať (Spider-Man patrí štúdiu Sony a Marvelu ho len „požičiavajú“), príbeh Spideyho by bol v tomto svete uzatvorený. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však dočkáme ďalších dielov, akurát možno nastane krátka pauza. Spider-Man: No Way Home dorazí do kín 16. decembra.

Domov
Zdieľať
Diskusia