Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
28. septembra 2021, 8:24
Čas čítania 1:06
Viktor Kniš

Matka Zuzany Plačkovej bráni dcéru na Facebooku: Išla na výsluch len ako svedok, lebo sa stretla s pár ľuďmi

NEWS ZUZANA STRAUSZ PLAČKOVÁ
Uložiť Uložené

Zuzanu Plačkovú bráni matka na facebookovom profile Nákupné maniačky. Diskutuje s ďalšími používateľmi sociálnej siete a argumentáciu stavia na tvrdení, že jej dcéra je v celom prípade len svedok.

„Mám plnú pivnicu drog, príď kúpiť, dám ti zľavu,“ píše profil Veronika Plačková na Facebooku. Ide o matku Zuzany Plačkovej, vyplýva to z informácií o profile, ktorý si založila v roku 2011 a zverejňuje na ňom aj osobné fotografie rodiny.

Prečo obvinili Zuzanu Plačkovú a ako je podľa NAKA zapojená do dílovania kokaínu, si prečítaš v tomto článku:

Odporúčané
Plačková a René obchodovali s kokaínom, tvrdia policajti z NAKA. Odpočúvali ich, doma im našli 6 telefónov a cudzí občiansky Plačková a René obchodovali s kokaínom, tvrdia policajti z NAKA. Odpočúvali ich, doma im našli 6 telefónov a cudzí občiansky 29. septembra 2021, 7:18

 Matka zadržanej influencerky tvrdí, že pondelňajšie zatknutie je nedorozumenie a jej dcéra skončila v putách, pretože je v celej údajnej drogovej kauze len svedkom a polícia ju tak chcela dostať na výsluch. Tvrdí to v priestore na diskusiu pod príspevkom profilu Nákupné maniačky

S ostatnými používateľmi komunikuje aj vulgárne. „Špiny špinavé, ja vám poviem, že nikdy nič nepredávala ani nebrala. Zobrali ju ako svedka, nie ako obvinenú, čítajte a posudzujte a prajem vám len závisť,“ dodala Veronika Plačková.

Neskôr v diskusii s ďalšími ľuďmi napísala, že ak niekto ide s niekým na oslavu a večeru, neznamená to, že je díler. „Lenže NAKA to nerieši, pozbiera všetkých,“ dodala. 

Plačková
Zdroj: Facebook/Nákupné maniačky

Viac používateľov sa pýtalo, odkedy svedkom prehľadávajú auto, byt aj dom, na tieto výzvy však matka Zuzany Plačkovej nereagovala. Neskôr ešte napísala, že jej dcéra je už údajne na slobode v zahraničí, táto informácia však nie je potvrdená. 

V rámci protidrogovej akcie v pondelok Národná kriminálna agentúra zadržala 15 osôb vrátane Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného. Podľa TV Markíza skončili v putách aj bývalý policajt, bývalý zápasník v džude Tibor G. a známy podnikateľ z Hlohovca Miroslav Farkaš, ktorý už bol v minulosti odsúdený. 

Celkovo v rámci razie zaistila polícia niekoľko kilogramov drog, informuje TV Markíza. Refresheru túto informáciu potvrdili ďalšie zdroje. 

Voči podozrivým osobám zatiaľ obvinenie nevzniesli, Zuzana Plačková absolvovala výsluch v Trenčíne. 

Domov
Zdieľať
Diskusia