Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. augusta 2019, 10:21
Čas čítania 0:00
Vl Mi

Muži túžia po sexe viac ako ženy, ukázal prieskum

ZAUJÍMAVOSTI PRIESKUM VEREJNEJ MIENKY
Uložiť Uložené

Analyzovali odpovede od 3 922 respondentov.

Jeden by povedal, že neexistuje odpoveď na otázku, ktoré pohlavie má sex radšej. Vedcom či výskumníkom však táto otázka zrejme nedá spávať a pravidelne sa objavujú výskumy, ktoré sa priklonia buď na jednu, alebo na druhú stranu. Nedávno bola zverejnená štúdia, o ktorú sa postarala Koalícia proti násiliu na ženách, píše Independent.

Výskumníci sa pýtali Britov, či si myslia, že muži chcú sex viac ako ženy. Následne analyzovali odpovede od 3 922 respondentov, ktorí sú momentálne vo vzťahu. Ukázalo sa, že takmer polovica opýtaných (42 %) si myslí, že muži majú silnejšie „sexuálne chúťky“ ako ženy.

Muži túžia po sexe viac ako ženy, ukázal prieskum
Zdroj: Jan Zhukov/Unsplash

Výskum ďalej ukázal, že 32 % ľudí si myslí, že muži potrebujú sex viac ako ženy. Opačne sa vyjadrilo len 1 % opýtaných. Až 45 % opýtaných odpovedalo, že s náznakmi na sex začne skôr muž ako žena. Len 3 % ľudí si myslí, že sex iniciuje žena. No a 43 % opýtaných uviedlo, že je to fifty fifty.

Odporúčané
Barbora pravidelne navštevuje swingers párty: Partnerovi treba dať najavo, že je kráľ a ostatní sú iba hračky (Rozhovor) Barbora pravidelne navštevuje swingers párty: Partnerovi treba dať najavo, že je kráľ a ostatní sú iba hračky (Rozhovor) 16. júna 2019, 15:30

No a kto je ten, čo rozhodne, kedy sa sex skončil? Jeden z desiatich respondentov si myslí, že to je žena. Naopak, až 36 % opýtaných uviedlo, že to, kedy je koniec, povie chlap. No keďže na sex potrebuješ dvoch, možno práve preto si 38 % ľudí myslí, že o tom rozhodujú obaja aktéri.

Domov
Zdieľať
Diskusia