Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Excimer. 
26. októbra 2019, 17:27
Čas čítania 0:00
Sponzorovaný obsah

Šajmo si opäť užíva život naplno. Sleduj jeho cestu z operačného stola až na kolotoče v zábavnom parku

REFRESHER REFRESHER+
Uložiť Uložené

V najnovšom Refresher vlogu môžeš vidieť, ako Šajmo podstúpil operáciu očí, vďaka ktorej opäť vidí stopercentne.Náš moderátor Šajmo ešte pred pár týždňami podstúpil korekciu zraku v Excimeri, vďaka ktorej dnes opäť vidí naplno. My sme sa rozhodli celú jeho cestu zmapovať, aby si aj ty vedel, čo to vlastné obnáša.

Pôjdeme sa pozrieť na predoperačné vyšetrenia a následne tiež na samotný zákrok, ktorý však v skutočnosti trvá len pár minút. Šajmo počas celého videa veľmi podrobne opisuje svoje pocity a dozvieš sa aj to, prečo sa vlastne toto všetko rozhodol absolvovať.

V konečnom dôsledku platí, že ak aj teba okuliare obmedzujú v akejkoľvek obľúbenej činnosti, je určite správny krok zbaviť sa ich. Prípadne, minimálne prekonzultovať s odborníkom všetky možnosti. Tých je v súčasnej dobe mnoho a sú dostupné pre krátkozrakých aj ďalekozrakých s akýmikoľvek dioptriami. 

Odporúčané
Naša moderátorka Deniska o operácii očí: Neľutujem toto rozhodnutie ani po rokoch? Naša moderátorka Deniska o operácii očí: Neľutujem toto rozhodnutie ani po rokoch? 8. septembra 2022, 13:00
Domov
Zdieľať
Diskusia