Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 25. 8. 2019 meniny má Ľudovít

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
3
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Zaujímavosti
3
Adam Novosad
14. január 2019, 10:44

Youtuber Logan Paul vyhlásil, že sa na mesiac stane homosexuálom. Okamžite ho zavalila vlna kritiky

Zrejme si na Logana spomínaš zo škandálu o japonskom lese.

Adam Novosad
14. január 2019, 10:44

Minulý rok sa na internete začal vo veľkom štýle, keď youtuber Logan Paul vycestoval do Japonska, aby tam natočil sériu vlogov a priblížil tamojšiu kultúru svojim divákom.

 

Namiesto toho však zašiel v nevhodnej čiapke do lesa, ktorý sa preslávil ako miesto na vykonávanie samovrážd, a natočil mŕtve telo neznámeho človeka.

 

S kamarátmi sa na tele dobre zabávali, Logan potom stratil niekoľko partnerov, na chvíľu sa odmlčal a opäť sa pripomenul, keď vyskúšal dávať potkanovi elektrické šoky. Napokon sa v poslednej dobe umiernil a pokračoval vo vydávaní videí či natáčaní vlastného podcastu Impaulsive, odkiaľ pramení najnovšia kontroverzia.

 


 

V nedávnej epizóde sa so svojimi kamarátmi a hosťom menom Brother Nature rozprávali o tom, aké novoročné predsavzatia plánujú na rok 2019. Najskôr sa dohodli, že v januári nebudú piť alkohol a stanú sa vegánmi, vo februári by chceli všetko obrátiť o 180 stupňov a napchávať sa mäsom a alkoholom.

 

Logan potom odpovedal na otázku, čo teda plánujú na marec, či chcú zopakovať januárový nápad. Skonštatoval, že na celý marec sa pokúsia stať homosexuálmi a zase sa vrátia späť k heterosexualite.

 


 

Ľudia však zostali takýmto nápadom znechutení. Homosexuálom sa človek nestáva len tak, že nabehne na akýkoľvek trend, alebo sa jedného dňa znenazdajky rozhodne, že sa mu páčia ľudia rovnakého pohlavia.

 

Na sociálnych sieťach sa na youtubera začala valiť vlna kritiky, pričom konfrontovala ho aj Organizácia pre monitorovanie obrazu gejov a lesieb v médiách.

 

Organizácia mu odpovedala, že takto na základe trendov homosexualita nefunguje, na čo sa Logan ozval s návrhom, aby sa jej zástupcovia prišli o tejto problematike porozprávať do podcastu na budúci týždeň. Napísal aj, že svoje slová zvolil veľmi nešikovne, a tak sa ani neospravedlnil.

 

 

Ohodnoť článok
17
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK

Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie