Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
2. marca 2023, 6:52
Čas čítania 3:40
Gabor Boros

Hľadá sa sales representative. Hľadáme kreatívneho človeka s digitálnymi znalosťami

Hľadá sa sales representative. Hľadáme kreatívneho človeka s digitálnymi znalosťami
REFRESHER JOB SK
Uložiť Uložené

Sales v Refresheri je mix obchodného zastupovania, accountovania a kreativity pri navrhovaní kampaní.

Sme Refresher, hlas modernej generácie. Dokážeme článkom naštartovať kariéru umelca alebo utlmiť divný trend. Okrem článkov, ktorých cieľom je primárne zabaviť, tvoríme hodnotné a náučné texty, predstavujeme lokálnych hudobníkov, podnikateľov a iných šikovných ľudí, píšeme recenzie, natáčame reportáže a rôzne videá.

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám.

Prémiový obsah pre modernú cieľovú skupinu podporujú tisíce mladých ľudí na Slovensku. Sme prvý online lifestylový magazín na Slovensku a v Česku, ktorý prišiel s plateným obsahom. Stále vymýšľame niečo nové, každý deň sa zlepšujeme – či už pri tvorbe obsahu, jeho aktuálnosti, manažmente, alebo v rámci technických vylepšení na stránke.

Všetky tieto aktivity financujeme primárne z reklamy, z veľkej časti práve natívnou, obsahovou reklamou. Ty budeš mať na starosti získavanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov.

Prečo hľadáme obchodníkov?

Máme veľký dopyt po našich službách a existujúci tím to už niekedy nezvláda. Máme obchodný tím na Slovensku a v Česku, ale stále je veľa priestoru pre šikovného človeka. Ako bude rásť firma, budeš rásť aj ty. Vieme, že mnoho firiem sa snaží osloviť moderných ľudí, s ktorými my dokážeme skvelo komunikovať. Čoraz častejšie hľadajú zaujímavé riešenia, aké im na rozdiel od iných stránok vieme poskytnúť. Už nás treba len predstaviť, odkomunikovať a dohodnúť podmienky. 

Čo budeš predávať:

Reklamu a dlhodobé spolupráce v rôznych podobách. Bannerové plochy, neštandardné bannerové kampane, natívnu reklamu, PR články, obsahové seriály, videoseriály, influencerov, veľké projekty s náročnou produkciou a kombinácie spomenutých reklamných formátov vo veľkých balíkoch.

Našu cieľovú skupinu tvoria prevažne mladí ľudia sledujúci aktuálne dianie, trendy vo svete v oblasti módy, technológií, ktorí chcú byť jednoducho fresh. Oslovujeme však široké spektrum osôb a pokrývame veľa záujmov v podstate väčšiny našej cieľovej skupiny na Slovensku.

Čo u nás nájdeš?

 • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.
 • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.
 • Máme kancelárie, dostaneš svoj stôl, zariadenie (alebo môžeš využívať svoje, všetko máme v oblakoch), telefón.
 • Z času na čas si môžeš vybrať niečo z queens.cz, máme lístky na filmové predpremiéry, na rôzne zaujímavé, ale aj zvláštne akcie, festivaly po Slovensku, Česku, Európe.
 • Flexibilný pracovný čas a home office po dohode, značnú voľnosť pri dosahovaní výsledkov.
 • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.
 • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Koho hľadáme?

 • Si cieľavedomá, vytrvalá osoba orientovaná na výsledky.
 • Dokážeš si udržať chladnú hlavu aj v napätej situácii. Vieš byť milý (alebo aspoň ostať pokojný) aj pri extrémne nepríjemnej a odutej predavačke v nákupnom centre po dlhom dni.
 • Chceš sa učiť a neustále ísť vpred, vyššie a vieš, že stále je čo zlepšovať. Učíš sa zo svojich chýb, ale aj úspechov.
 • Je ideálne, ak máš skúsenosti s prácou v mediálnej, reklamnej alebo kreatívnej agentúre – buď sales representative, alebo account manager. Ak si v živote nič podobné nerobil, to nič. My ťa naučíme.
 • Nemáš problém ráno vybehnúť na stretko, zo stretka na druhé stretnutie a medzitým vybaviť pár telefonátov, spísať svoju aktivitu a už dohodovať agendu na ďalší týždeň. Denne aspoň 20 telefonátov a tri stretnutia pre teba nebude vôbec veľa.
 • Máš rád poriadok a všetko máš pekne zorganizované. O všetkom, čo sa ťa týka, musíš mať prehľad a mať to skategorizované a spísané. K tomu ti pomôžu nástroje, ktoré ti poskytneme, ale stále sú to len neefektívne prostriedky, ak ich nebudeš využívať.
 • Angličtina. Musíš byť schopný naštudovať si anglický text. Ideálne, ak pre teba nebude problém zvládať prezentáciu v cudzom jazyku alebo viesť obchodný rozhovor. 
 • Problémom by rovnako nemala byť ani gramatika a nemal by si mať problém napísať odsek „marketingového“ textu. Nebude to tvoja práca, ale podobné schopnosti sa ti pri práci obchodníka budú hodiť. Budeš robiť prezentácie a vysvetľovať benefity produktov. Očakávame schopnosť pekne odprezentovať (vizuálne aj slovne) svoje myšlienky.
 • Základy Excelu zvládaš (formátovanie, základné matematické operácie s bunkami, odkazovanie, podmienky).
 • Si mladý duchom. 
 • Je ideálne, ak si študoval marketing alebo manažment a, samozrejme, vieš, čo je značka, marketingový mix, positioning. A nemal by si mať problém vymyslieť ani kreatívnu časť kampane na Refresheri pre akéhokoľvek klienta. Ak si neštudoval dané zameranie, my si overíme tvoje schopnosti.
 • Nechceme niekoho, kto príde do práce, spraví, čo má, a pôjde domov. Očakávame, že budeš žiť Refresherom, sledovať svojich klientov a naše aktivity prirodzene.

Náplň práce:

1. Nadväzovanie kontaktov a vzťahov s potenciálnymi klientmi.

Dostaneš časť klientov, na ktorých máme kontakty a sú u nás aktívni odberatelia. Ďalších získaš ako potenciálnych klientov, ktorým Refresher budeš musieť odprezentovať a pripraviť pre nich vhodné riešenia. Určité percento klientov si budeš zháňať ty.

2. Vypracovávanie ponúk a návrhov na kampane u nás podľa požiadaviek a cieľov inzerentov v spolupráci s marketingovým a produkčným oddelením v Refresheri.

3. Realizáciu kampaní a reportovanie majú na starosti iní kolegovia, ale budeš mať o všetkom prehľad a s klientom budeš naďalej v kontakte. Po skončení kampane vystavíš faktúru a pošleš report.

 

Okrem bežných povinností ešte:

– návrhy na vytvorenie nových produktov, služieb, postupov, projektov;

– case studies z tvojich kampaní;

– štúdium a vzdelávanie sa v oblasti digitálnych technológií.

Miesto práce:

Podľa výberu a dohody:

Bratislava, Prievozská 14

Praha

Plat:

Základná zložka od 1 100 do 2 400 eur – podľa seniority. K tejto zložke pribúdajú ďalšie provízie na úrovni od 700 do 2 000 eur – podľa plnenia plánu, výkonu a seniority. Počítame so živnosťou, ale k dispozícii je aj možnosť TPP.

Odkedy ťa potrebujeme:

Čím skôr, podľa dohody

Čo máš spraviť a ako sa prihlásiť?

PRIHLÁS SA TU
Domov
Zdieľať
Diskusia