Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. novembra 2016, 18:59
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Najočakávanejšia vianočná reklama od Johna Lewisa tento rok stavila na príbeh psa. Buster sa nemohol dočkať novej trampolíny

ZAUJÍMAVOSTI JOHN LEWIS PES
Uložiť Uložené

John Lewis tento rok nesklamal.

Už sme tu tento rok mali vianočnú reklamu obchodného domu Harrods a zahanbiť sa nenechal ani talentovaný študent, ktorý celý internet ovládol svojou naoko oficiálnou reklamou pre Johna Lewisa. Obchodný reťazec však nezaháľal a pred pár hodinami zverejnil svoju vianočnú reklamu a rozhodne ňou nesklamal. V hlavnej úlohe sa predstavil pes Buster a jeho spočiatku smutný príbeh sa točí okolo toho, ako sa lesné zvieratá vytešujú z novej trampolíny, avšak Buster je uväznený za zavretými dverami v dome. Aj on by sa chcel zabaviť na trampolíne, keďže vidí, ako to ide jeho kamarátom a nakoniec sa svojej šance dočká, pretože si ani nevieme predstaviť správnu vianočnú reklamu bez šťastného konca.

Domov
Zdieľať
Diskusia