27. októbra 2013, 19:17
Dominik Vetrák

Torres opäť zázračne netrafil bránu z piatich metrov!

ŠPORT

V derby Chelsea vs Manchester City sa Fernando Torres ocitol úplne sám pred brankárom, a tak ako ho poznáme, strieľal vysoko nad.

Nando, alebo ako ho pozná celý svet, Fernando Torres sa opäť „blysol“, keď v dnešnom zápase Chelsea s Manchesterom City dostal krásny center, po ktorom sa ocitol sám pred brankárom a tak, ako sme u neho zvyknutí, krásne minul. Aj keby trafil, gól by zrejme nebol uznaný pre malý offside. Do konca zápasu ale svoju chybu napravil, keď po prieniku nahrával Schürrlemu na prvý gól a v 90. minúte dal aj víťazný po chybe Nastasića (dá sa povedať, že mohol za oba góly). Mimo to strelil aj krásne brvno, takže mu tento kiks môžeme odpustiť. Derby teda vyhrala Chelsea v pomere 2:1, kedy sa za hostí na začiatku druhého polčasu trafil Agüero.