Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. novembra 2023, 11:12
Čas čítania 1:00
Barbora Adamkovičová

VIDEO: Susedia českého futbalistu obviňujú z obťažovania fekáliami. Toto im odkázal

VIDEO: Susedia českého futbalistu obviňujú z obťažovania fekáliami. Toto im odkázal
Zdroj: Oktagon MMA
ŠPORT ALKOHOL ČESKÁ REPUBLIKA FUTBAL
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Z fekálnej kauzy si ťažkú hlavu nerobí, sám seba nazval „majstrom Fekálnikom“. Fanúšikovia si však myslia, že bol opitý.

Bývalý český futbalista Martin Fenin údajne svojich susedov obťažoval zvratkami a fekáliami. Do bytu si vraj vodí „podivných ľudí“ a okolie často rozhorčuje hlukom.

„Fenin je často opitý, párkrát ležal aj pred domom. Občas prespáva vo svojom čiernom mercedese v spoločných garážach, bohužiaľ sa potom pri jeho aute objavujú zvratky a fekálie. Je to bezohľadné hovädo, ktoré nám ničí dom,“ prehovorili rozhorčení susedia pre český Blesk.

Fenin o „fekálnej kauze“ týždeň mlčal, no v utorok sa verejne vyjadril vo videu na Instagrame. Reagoval na nápis v garáži, zverejnený denníkom Blesk, na ktorom bolo napísané: „Fenin, keď už vraciaš v garáži, tak si to po sebe aj uprac! Pokiaľ budeš znova robiť v noci bordel, voláme policajtov.“

„Tak blbý predsa nie som, aby som sa vys*al pred vlastným autom. Tá garáž je obrovská. Veľmi divné. Prečo by na mňa mali susedia volať policajtov, keď s policajtom žijem?“ odpovedal bývalý futbalový reprezentant a narážal tým na to, že práve jeho manželka je policajtka. Susedia však tvrdia, že tá sa od Fenina pre jeho vyčíňanie odsťahovala.

Odporúčané
Kedysi podával lopty futbalistom, dnes má luxusnú vodku, ktorú propaguje aj Jake Paul. Ako sa z mladíka stal milionár? Kedysi podával lopty futbalistom, dnes má luxusnú vodku, ktorú propaguje aj Jake Paul. Ako sa z mladíka stal milionár? 19. februára 2024, 9:30

Vo videu sa z kauzy smeje a hovorí o sebe, že je „majster Fekálnik“. Fanúšikovia v komentároch pod príspevkom však upozorňujú na to, že evidentne nebol triezvy ani pri nahrávaní videa, v ktorom na fekálnu kauzu reaguje. „Hovoríš, ako keby si mal dvojku pod kožou,“ napísal jeden z nich. „Mal som minimálne tri promile,“ odpovedal na to bývalý futbalista, ktorý si z toho očividne ťažkú hlavu nerobí.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Fenin (@martin.fenin_official)

Domov
Zdieľať
Diskusia