Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci so spoločnosťou Svoboda & Williams
23. septembra 2020, 15:52
Čas čítania 0:43
Richard Balog

Dovolenkový raj na chorvátsky spôsob z ostrovu Korčula, ktorý ukrýva niekoľko terás, 2 bazény a luxusný interiér

Dovolenkový raj na chorvátsky spôsob z ostrovu Korčula, ktorý ukrýva niekoľko terás, 2 bazény a luxusný interiér
Zdroj: Svoboda & Williams
KULTÚRA SVOBODA & WILLIAMS
Uložiť Uložené

Majestátne sídlo v údajnom rodisku cestovateľa Marca Pola, z ktorého dizajnom sa architekti vyhrali do najmenších detailov.

Obľúbená dovolenková destinácia pre mnohých Slovákov nie je len o lacných privátoch a útulných penziónoch, o čom sa dnes budeš mať možnosť presvedčiť. Vďaka spolupráci s realitnou kanceláriou Svoboda & Williams totiž aspoň prostredníctvom záberov nazrieme do jednej z najlukratívnejších nehnuteľnosti v celom Chorvátsku

Odporúčané
Výrazné tapety ako nosný prvok interiéru. Neobyčajný loft z Prahy bude aj tvojím tajným snom   Výrazné tapety ako nosný prvok interiéru. Neobyčajný loft z Prahy bude aj tvojím tajným snom 21. septembra 2020, 7:40

Konkrétne pritom pôjde o majestátnu vilu s podlažnou plochou presahujúcou 850 metrov štvorcových na ostrove Korčula, ktorý je považovaný za údajné rodisko cestovateľa Marca Pola. V minulosti táto oblasť patrila dlhých 380 rokov pod Benátky, čo sa dodnes odráža nielen na domácich obyvateľoch, ale taktiež na charaktere tejto pobrežnej krásy. 

Čo sa týka samotnej stavby, tak architekti sa pri tvorbe návrhov museli vysporiadať najmä so svahovitým terénom, avšak pri pohľade na jednotlivé zábery rýchlo zistíš, že to zvládli vskutku bravúrne. Dom rozdelili do 3 úrovní, z ktorých každé disponuje priestranným interiérom, vlastnou terasou či bazénom a samozrejme výhľadom na more. 

Spolu tu okrem dokonalých vonkajších priestorov nájdeme taktiež 5 spálni a 7 kúpeľní vybavených kvalitnými materiálmi a dizajnérskymi nábytkami, čo býva pri obdobných ponukách samozrejmosťou. Cenu za tento nielen dovolenkový raj síce nepoznáme, ale personál S&W ti ju po kontaktovaní určite s radosťou oznámi. 

Domov
Zdieľať
Diskusia