Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. februára 2020, 14:03
Čas čítania 1:06
Viktor Kniš

6ix9ine má plán, ako zostať po prepustení v bezpečí. Okamžite sa chystá aj do štúdia, aby naplnil 10-miliónovú zmluvu

HUDBA 6IX9INE
Uložiť Uložené

Tekashiho plán je jasný – najať si ochranku, odsťahovať sa a následne sa zavrieť do štúdia a okamžite začať produkovať hity.

Tekashi má v pláne okamžite po prepustení zabezpečiť svoju ochranu niekoľkými gorilami a opustiť New York, informuje TMZ na základe zdrojov blízkych raperovi, resp. jeho právnemu zástupcovi. Bulvárny portál opakovane priniesol pravdivé exkluzívne informácie, zároveň ide o veľmi logický krok vzhľadom na potenciálne nebezpečenstvo, ktorému môže na slobode čeliť od oboch gangov. Jeden totiž zradil a druhý bol pre neho konkurenciou.

Aj jeho vlastní bývalí bodyguardi už potvrdili, že by neboli ochotní starať sa o jeho bezpečnosť, a to hlavne z dôvodu, že nebudú riskovať život pre niekoho, kto nemá žiadny street credit. Potvrdili, že by ho dnes už nechránili za žiadne peniaze. 

Odporúčané
Vyhrážal sa raperom, neskôr útočil na vlastný gang. Ako silácke reči dobehli Tekashiho 6ix9ine? Vyhrážal sa raperom, neskôr útočil na vlastný gang. Ako silácke reči dobehli Tekashiho 6ix9ine? 30. januára 2020, 6:34
Domov
Zdieľať
Diskusia