Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. marca 2016, 12:13
Čas čítania 0:00
Jakub Hvozdovič

Adam Sandler sa neslušne predstavuje v akčne vyzerajúcej komédii pre Netflix s názvom The Do-Over

FILMY A SERIÁLY ADAM SANDLER FILMY NETFLIX THE DO-OVER
Uložiť Uložené

Je šanca, že sa film ocitne aspoň v šedom pásme priemernosti alebo to bude opäť prepadák?

Naposledy ste o Adamovi Sandlerovi pravdepodobne počuli pred pár mesiacmi, kedy sa naplnili informácie o jeho prvom projekte z plánovaných štyroch, vďaka uzatvoreniu zmluvy s Netflixom. Ako sme už dávnejšie taktne naznačili, The Ridiculous 6 nemal príliš veľký potenciál (je však nutné skonštatovať, že ani ambície), a tak to aj dopadlo. Nemožno mu však uprieť pekný úspech vrámci fungovania streamovacej spoločnosti, keďže sa do 30. dní stal ich najsledovanejším filmom vôbec. Obe strany teda mohli byť nadmieru spokojné, a to vyústilo do ďalšieho projektu nesúc názov The Do-Over. Ten bude sledovať život dvoch nešťastných chlapíkov, ktorí nafingujú vlastnú smrť a vydávajú sa za niekoho úplne iného, no postupne zisťujú, že ich nové osobnosti majú ešte viac problémov, ako oni.

Rovnako, ako v prípade R6, aj tu dal Sandler príležitosť starému známemu a do režisérskej stoličky sa uvelebil Steven Brill (Little Nicky, Walk of Shame). Opäť uvidíme pred kamerou viacmenej povedomé tváre. Zahrajú si Paula Patton (Warcraft), Luis Guzman (We’re the Millers), Michael Chiklis (Fantastic Four) či Matt Walsh (Ted). Výsledok si budeme môcť vychutnať z prostredia svojich obývačiek už 27. mája. Aj vy dúfate, že sa prekoná prvá snímka alebo to budete brať ako jednoduchú oddychovú komédiu, na ktorú si v piatok nájdete čas?

Domov
Zdieľať
Diskusia