Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 16. 12. 2019 meniny má Albína

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Tech - Software
0
Jakub Paulík
30. október 2019, 14:47

V aplikácii Slovenskej pošty si vytvoríš poradový lístok. Konečne nebudeš stáť v dlhom rade

Vymožeností je ale omnoho viac.

Jakub Paulík
30. október 2019, 14:47

Slovenská pošta prišla s aplikáciou, ktorá ti jednoznačne uľahčí prístup k tvojim zásielkam. Medzi jej funkcie patrí napríklad takzvané overenie adresáta, čo znamená, že ak odosielateľ zadá tvoje mobilné číslo alebo e-mail, v aplikácii sa ti automaticky zobrazí overovací kód.

 

Týmto spôsobom sa ti zásielka priradí k sledovaným balíčkom. V aplikácií budeš môcť sledovať napríklad počet dní, ktoré ti zostávajú do jej vyzdvihnutia, miesto uloženia zásielky, otváracie hodiny pobočky, meno odosielateľa, hmotnosť zásielky, jej cenu a ďalšie informácie.

 

slovenska posta

 

Aplikácia ti mimo iného umožní preposlanie zásielky na inú pobočku pošty či predĺženie doby uloženia. Táto možnosť sa zrejme hodí najmä tým, ktorí majú pravidelne plný program, a vyzdvihnutie zásielky niekedy odkladajú až dovtedy, kým sa balíček nevráti naspäť odosielateľovi.

 

Azda najzaujímavejšou funkciou je vytvorenie poradového lístka. Určite sa ti už neraz stalo, že si išiel unavený z práce rovno na poštu, no k vytúženej ceste za oddychom v pokoji domova ťa zdržoval dlhý rad ďalších čakateľov.

 

Vďaka poradovému lístku z aplikácie budeš mať informáciou o tom, koľký v poradí sa nachádzaš, čím sa stane vybavenie celej záležitosti omnoho rýchlejšie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie ako pre Android, tak aj pre iOS. Z jazykov si budeš môcť vybrať angličtinu a slovenčinu. Viac informácií nájdeš v tomto odkaze.

 

V aplikácii Slovenskej pošty si vytvoríš poradový lístok. Konečne nebudeš stáť dlhé hodiny v rade

Zdroj: posta.skNáhľadový obrázok: Slovenská pošta / screenshot Tagy: pošta, zasielka, balíčky, Slovenská pošta, Mobilní aplikace
Ohodnoť článok
1
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Nedeľa 15. 12. 2019
20:21
16-ročný chlapec rozbil okno na policajnom riaditeľstve v Banskej Bystrici. „Prišiel som si pre drogy,“ vravel 16-ročný mladík rozbil okno na policajnom riaditeľstve v Banskej Bystrici. Ráno sa na miesto činu vrátil, pýtal si drogy a peniaze.
18:35
Na väčšine Slovenska na Štedrý deň sneh nebude. Od pondelka to navyše vyzerá skôr na návrat jari. V utorok bude až 16°C
17:28
V Madride sa skončila doposiaľ najdlhšia klimatická konferencia. Delegáti sa dohodli len na tom, že o rok budú musieť predložiť ambicióznejšie ciele. Vedci totiž tvrdia, že tie súčasné nebudú stačiť.
16:31
Polárna žiara na Marse by mohla dať odpoveď na to, prečo z planéty mizne všetka voda Polárna žiara na Marse by mohla dať odpoveď na to, prečo z planéty mizne všetka voda. Vedcov by mohla nasmerovať aj k rozlúsknutiu záhady, či tam niekedy existoval život, alebo nie.
15:38
UNESCO vyškrtlo zo zoznamu dedičstva ľudstva karneval v belgickom Aalste. Posledný ročník vraj karikatúrou urážal židov. Starosta naopak bráni slobodu slova.
NAHOR
Najčítanejšie