Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. októbra 2019, 14:47
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

V aplikácii Slovenskej pošty si vytvoríš poradový lístok. Konečne nebudeš stáť v dlhom rade

TECH SLOVENSKÁ POŠTA
Uložiť Uložené

Vymožeností je ale omnoho viac.

Slovenská pošta prišla s aplikáciou, ktorá ti jednoznačne uľahčí prístup k tvojim zásielkam. Medzi jej funkcie patrí napríklad takzvané overenie adresáta, čo znamená, že ak odosielateľ zadá tvoje mobilné číslo alebo e-mail, v aplikácii sa ti automaticky zobrazí overovací kód.

Týmto spôsobom sa ti zásielka priradí k sledovaným balíčkom. V aplikácií budeš môcť sledovať napríklad počet dní, ktoré ti zostávajú do jej vyzdvihnutia, miesto uloženia zásielky, otváracie hodiny pobočky, meno odosielateľa, hmotnosť zásielky, jej cenu a ďalšie informácie.

slovenska posta
slovenska posta Zdroj: Slovenská pošta

Aplikácia ti mimo iného umožní preposlanie zásielky na inú pobočku pošty či predĺženie doby uloženia. Táto možnosť sa zrejme hodí najmä tým, ktorí majú pravidelne plný program, a vyzdvihnutie zásielky niekedy odkladajú až dovtedy, kým sa balíček nevráti naspäť odosielateľovi.

Azda najzaujímavejšou funkciou je vytvorenie poradového lístka. Určite sa ti už neraz stalo, že si išiel unavený z práce rovno na poštu, no k vytúženej ceste za oddychom v pokoji domova ťa zdržoval dlhý rad ďalších čakateľov.

Odporúčané
Bývalý šéf Slovenskej pošty: Žltých lístkov chceme čo najmenej. Žiaľ, aj mladí vedia o našich elektronických službách veľmi málo Bývalý šéf Slovenskej pošty: Žltých lístkov chceme čo najmenej. Žiaľ, aj mladí vedia o našich elektronických službách veľmi málo 28. septembra 2022, 14:30

Vďaka poradovému lístku z aplikácie budeš mať informáciou o tom, koľký v poradí sa nachádzaš, čím sa stane vybavenie celej záležitosti omnoho rýchlejšie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie ako pre Android, tak aj pre iOS. Z jazykov si budeš môcť vybrať angličtinu a slovenčinu. Viac informácií nájdeš v tomto odkaze.

V aplikácii Slovenskej pošty si vytvoríš poradový lístok. Konečne nebudeš stáť dlhé hodiny v rade
V aplikácii Slovenskej pošty si vytvoríš poradový lístok. Konečne nebudeš stáť dlhé hodiny v rade Zdroj: Slovenská pošta
Domov
Zdieľať
Diskusia