Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s 365.bank.
18. februára 2019, 9:56
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Instagram a nepoužívanie hotovosti. Týchto 5 znakov ti povie, či si dnešným človekom

Instagram a nepoužívanie hotovosti. Týchto 5 znakov ti povie, či si dnešným človekom
ZAUJÍMAVOSTI FINANCIE PENIAZE
Uložiť Uložené

Môžeš sa považovať za moderného človeka?

Každá generácia sa vyznačuje určitými znakmi a dnešní mladí ľudia sú snáď charakteristickejší než ktokoľvek iný. Technológie, zdravý životný štýl, starostlivosť o životné prostredie. Každý z nás je odlišný, no predsa len sme sa podujali na neľahkú úlohu, zhrnúť 5 znakov, vďaka ktorým vieš, že si moderným človekom.

Vládne ti Instagram

Alebo je minimálne tvojím veľmi dobrým kamarátom. Sociálne siete nás spájajú všemožnými spôsobmi a často sa dokonca hovorí, že sú moderní ľudia ich otrokmi. Pokiaľ ich však vieme zvládať, na Instagrame, Facebooku či Snapchate nie je nič zlé a dokážu nás rýchlo spojiť s ostatnými či priniesť poriadnu dávku zábavy.


Appky máš na všetko

V roku 2019 je absolútne prirodzené, že svet beží vďaka šikovným aplikáciám. Možno si ani len neuvedomuješ, koľko programov ti denne uľahčuje život, no systémy sú jednoducho budúcnosť a v podstate už dávno aj súčasnosť. Miesto máp máme smartfóny, miesto volania taxíkov máme appky.

Správna aplikácia ti skrátka nesmierne uľahčí život. A to aj vtedy, keď je reč o tej bankovej. Zistili sme, že tá od 365.bank je úplne zadarmo, všetko v nej vybavíš v mobile (naozaj všetko, nielen na oko všetko) a dokonca bude šetriť za teba a kompletne sa postará o tvoj rozpočet.

Varuje ťa, koľko môžeš ešte minúť tak, aby ti to „vydalo“ aj na internet či prenájom. A navyše si miesto nudného hesla môžeš nastaviť originálny emoji kód.

365 bank 2 placeholder     Instagram, avokáda vegánstvo xx? Moderným sa môžeš nazývať, len keď spĺňaš toto
365 bank 2 placeholder Instagram, avokáda vegánstvo xx? Moderným sa môžeš nazývať, len keď spĺňaš toto

Nudné kancelárie neznesieš

Väčšina mladých ľudí z duše nenávidí korporátne pracovné prostredie. No netúžia mať ani vlastný kancel v topmanažérskom prostredí. Každý si chce svoju prácu snov plniť v uvoľnenom prostredí plnom mladých a energických ľudí, ktorí nie sú len kolegami, no tiež kamarátmi a každý piatok spolu chodia von.

Nenávidíš rozdiely

Boj za rovnoprávnosť je kľúčovou súčasťou dnešnej mladej spoločnosti a o problémoch sa dnes hovorí viac než kedykoľvek predtým. Pohlavia, rasy, náboženstvá, orientácie – ani dnes si niekde ešte všetky nie sú rovné a sme radi, že predtým väčšina mladých ľudí nezatvára oči a otvorene sa vyjadruje.

V peňaženke ti chýba hotovosť

Mince a špinavé bankovky sú pre teba len zbytočnou príťažou. Na všetko ti predsa stačia karta alebo mobil. Nezdržuješ pri pokladni, nemusíš to so sebou nosiť a šetríš aj životné prostredie. Moderný človek je skrátka cash less a myslia si to aj v 365.bank, kde ti k účtu úplne zadarmo pribalia aj nezvyčajnú vertikálnu kartu, vďaka čomu sa zbytočnej hotovosti zbavíš naozaj štýlovo. A platiť môžeš aj mobilom či cez Google Pay.

Poplatok za vedenie či založenie účtu v 365.bank neexistuje a navyše, pri niektorých nákupoch bude dokonca samotná banka platiť tebe. Bež sa o všetkých lákavých výhodách dozvedieť viac.

 

365 bank 2 placeholder     Instagram, avokáda vegánstvo xx? Moderným sa môžeš nazývať, len keď spĺňaš toto
365 bank 2 placeholder Instagram, avokáda vegánstvo xx? Moderným sa môžeš nazývať, len keď spĺňaš toto

Domov
Zdieľať
Diskusia