Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. decembra 2018, 9:38
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Jennifer Aniston sleduje televíziu úplne nahá a za 10 $ si kvôli stávke nechala ostrihať vlasy

FILMY A SERIÁLY JENNIFER ANISTON
Uložiť Uložené

Čo všetko o sebe sympatická herečka prezradila?

Hviezdu legendárneho seriálu Priatelia Jennifer Aniston si asi nemusíme bližšie predstavovať. U tejto 49-ročnej herečky sa akoby proces starnutia v jednom bode zastavil, a preto stále vyzerá mlado a vitálne.

Okrem Priateľov si mohol Jennifer v posledných rokoch zazrieť v komédii Mother's Day (2016), v druhej časti Šéfov na zabitie (2014), kde opäť stvárnila perverznú zubárku, no taktiež v pomerne známom road movie My sme Millerovci (2013).

Jennifer sa nedávno objavila v show americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá ju (ako môžeš vidieť v nižšie priloženom videu) vyspovedala prostredníctvom niekoľkých osobných otázok.

V nich napríklad Aniston priznala, že medzi činnosti, ktoré rada vykonáva nahá, patrí aj sledovanie televízie. Moderátorku svojou odpoveďou mierne zaskočila, a preto sa jej herečka spýtala, či je to divné. „V poriadku, myslela som si len, že povieš opaľovanie sa alebo niečo podobné,“ vysvetlila DeGeneres. Herečka na jej poznámku reagovala odpoveďou, že opaľovanie do tejto kategórie patrí tiež.

Jedna z otázok, ktoré k Anniston smerovali, mala za cieľ zistiť, čo najdivnejšieho herečka spravila preto, aby získala peniaze. Jennifer priznala, že si za 10 dolárov ostrihala vlasy. V tej dobe však bola ešte mladá a chodila približne do 8. či 9. triedy. A ktoré 3 veci musí Aniston vykonávať každý deň? Umyť si zuby, osprchovať sa a pomodliť sa. 

Odporúčané
Videli sme prvú časť pokračovania The Morning Show. Budú z Aniston a Witherspoon konečne kamošky a ktorý muž zamieša karty? Videli sme prvú časť pokračovania The Morning Show. Budú z Aniston a Witherspoon konečne kamošky a ktorý muž zamieša karty? 13. septembra 2023, 16:06

V roku 2019 si Aniston zahrá v mysterióznej dráme s názvom Murder Mystery, kde sa objaví po boku hereckého kolegu Adama Sandlera, s ktorým už v minulosti spolupracovala. Ďalej by sa mala objaviť v komediálnej dráme Mean Moms. O ňu sa z režisérskeho kresla postará scenárista komédie My Sme Millerovci.

Domov
Zdieľať
Diskusia