Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. apríla 2018, 13:41
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Po centre Bratislavy si vykračoval diviak. Na Dunajskej ulici ho zaujala aj cestovná kancelária, ale nikto mu nechcel otvoriť

ZAUJÍMAVOSTI BRATISLAVA
Uložiť Uložené

Menšia zvieracia návšteva prekvapila vodiča v Bratislave ešte cez víkend.

Centrum nášho hlavného mesta už zažilo všeličo, ale príroda nás ani v súčasnosti neprestáva prekvapovať. Aj keď nie je nič zvláštne na tom, ak sa v častiach Bratislavy ako Karlova Ves či Dúbravka občas objavia diviaky, priamo v centre mesta ide predsa len o nezvyčajný pohľad.

Na Facebooku sa nedávno objavilo video od prekvapeného vodiča, ktorý sa ešte v sobotu ráno preháňal po Dunajskej ulici, avšak spoločnosť mu nerobili iba pouličné osvetlenie a prázdne ulice. Najskôr nechcel veriť vlastným očiam, ale potom radšej spomalil a zapol fotoaparát, pretože bez dôkazu by mu nikto neveril. Po chodníku si spokojne vykračoval diviak a nenechal sa vyrušovať.

Nešlo pritom o žiadneho maličkého diviaka, ale o poriadne veľké zviera, ktoré by narobilo človeku problémy, keby sa rozhodlo zaútočiť. Nevedno, ako sa diviak na Dunajskú ulicu dostal a čo tam vlastne hľadal. Zrejme ho už manželka poslala vyriešiť letnú dovolenku, pretože ho zaujal aj výklad cestovnej kancelárie.

Domov
Zdieľať
Diskusia