Sobota 21. 4. 2018 meniny má Ervín

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Adam Skalný/Wikimedia Commons

Po centre Bratislavy si vykračoval diviak. Na Dunajskej ulici ho zaujala aj cestovná kancelária, ale nikto mu nechcel otvoriť

Menšia zvieracia návšteva prekvapila vodiča v Bratislave ešte cez víkend.

16. apríl 2018, 13:41
16. apríl 2018, 13:41

Menšia zvieracia návšteva prekvapila vodiča v Bratislave ešte cez víkend.

Centrum nášho hlavného mesta už zažilo všeličo, ale príroda nás ani v súčasnosti neprestáva prekvapovať. Aj keď nie je nič zvláštne na tom, ak sa v častiach Bratislavy ako Karlova Ves či Dúbravka občas objavia diviaky, priamo v centre mesta ide predsa len o nezvyčajný pohľad.

 

Na Facebooku sa nedávno objavilo video od prekvapeného vodiča, ktorý sa ešte v sobotu ráno preháňal po Dunajskej ulici, avšak spoločnosť mu nerobili iba pouličné osvetlenie a prázdne ulice. Najskôr nechcel veriť vlastným očiam, ale potom radšej spomalil a zapol fotoaparát, pretože bez dôkazu by mu nikto neveril. Po chodníku si spokojne vykračoval diviak a nenechal sa vyrušovať.

 

Nešlo pritom o žiadneho maličkého diviaka, ale o poriadne veľké zviera, ktoré by narobilo človeku problémy, keby sa rozhodlo zaútočiť. Nevedno, ako sa diviak na Dunajskú ulicu dostal a čo tam vlastne hľadal. Zrejme ho už manželka poslala vyriešiť letnú dovolenku, pretože ho zaujal aj výklad cestovnej kancelárie.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie