Sobota 21. 4. 2018 meniny má Ervín

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: alphacoders

Užil LSD a 48 hodín vkuse pozeral Simpsonovcov, aby v nich objavil ukrytú pravdu. Zistil, že seriál naozaj reflektuje celú našu spoločnosť

Muž dal svojmu telu zabrať, ale prišiel so zaujímavými zisteniami.

13. január 2018, 17:59

Muž dal svojmu telu zabrať, ale prišiel so zaujímavými zisteniami.

Niet pochýb o tom, že Simpsonovci sú jedným z najlegendárnejších seriálov na svete a mnohí z nás pri nich vyrastali, avšak v posledných rokoch sa už posúvajú do úzadia. Kvalita samozrejme postupom rokov musela trochu upadnúť, ale ani to nezastavilo jedného neznámeho užívateľa portálu Reddit, aby s pomocou Simpsonovcov vyskúšal možno najbizarnejší seriálový experiment.

 

Uvoľnil sa, užíval LSD a potom nasledujúcich 48 hodín strávil v prítomnosti animovaného seriálu, pretože tušil, že sa v ňom skrýva hlbšia pravda ako len tá, že šou zobrazuje žltú rodinku v priemernom americkom mestečku. Po divokej jazde aj skutočne skrytú pravdu objavil a spísal ju do rozsiahleho príspevku, takže si ho určite prečítaj a možno zistíš, že Simpsonovci predstavujú aj teba.

 

Simpsonovci sú najlepším zábavným seriálom, aký bol kedy vyrobený. Simpsonovci sú príbehom všetký z nás. Keď raz našu planétu navštívia Marťania a požiadajú nás, aby sme im ukázali našu históriu, odovzdám im všetky série Simpsonovcov na DVD, alebo na čomkoľvek, čo používajú na pozeranie seriálov.

 

My všetci sme Bart – Cítime sa nedocenení, pretože sa ľudia rozhodujú sústrediť na naše nedostatky namiesto talentov. Boli sme ovplyvnení zlými ľuďmi a aj my sme mali na ľudí zlý vplyv. Všetci vyhľadávame zážitky plné vzrušenia, ktoré ubližujú nám aj ľuďom okolo nás.

 

My všetci sme Líza – Cítime sa nedocenení, keď chceme zastávať hlas rozumu a inteligencie a ľudia, ktorých milujeme, nás ignorujú. Všetci sa cítime tak, že sa nikam neposúvame napriek naším talentom a šikovnosti. Cítime sa uväznení medzi ľuďmi, ktorí nás zrejme nikdy nepochopia.

 

My všetci sme Marge – Cítime sa nedocenení, keď chceme vyjadriť svoje znepokojenie a ľudia nás radšej označia za otravných. Všetci sa cítime tak, že nás naše milované osoby budú dusiť až do bodu, v ktorom si nikdy nebudeme môcť vyvinúť vlastnú osobnosť.

 

My všetci sme Homer – Cítime sa nedocenení, keď si to nezaslúžime. Všetci sme prelietaví a temperamentní a dobrovoľne neznalí. Všetci sa snažíme umŕtviť bolesť zo života, ktorý nás nikdy neuspokojí, a tak ubližujeme aj svojmu mozgu.

 

My všetci sme Maggie – Cítime sa nedocenení, pretože máme pocit, že sme nevypočutí a ľahko zabudnuteľní. Všetci máme nadanie, ktoré v nás nikto nevidí. A ak berieš toľko drog ako ja, potom pravdepodobne často padáš.

 

Nikto z nich nikdy kompletne nezapadne tak, ako by chcel, a nezáleží na tom, ako silno sa snažia. Nikdy sa nezmenia.

 

My všetci máme zlých rodičov, my všetci budeme zlí rodičia a my všetci nachádzame našu vlastnú rozprávku v závislosti na tom druhom. Springfield je ľudský mozog. Každý obyvateľ je dokonalým predstaviteľom ďalšieho kúsku z nás. Shelbyville je ďalší ľudský mozog. Bezdôvodne sa neznášame, aj keď sme v skutočnosti úplne rovnakí.

 

Simpsonovci stáli za vývojom americkej spoločnosti. Prinútili nás rozprávať o korupcii na oboch stranách americkej politiky, právach homosexuálov, dobrej aj zlej výchove, dobrej starostlivosti o zvieratá, etike vegetariánstva a spôsoboch v našej zábave, a koniec koncov o všetkom ostatnom.

 

Na Simpsonovcoch pracovali najlepší animátori a najlepší zabávači, takže ich predloha slúži ako perfektný príklad toho, ako vytvoriť a animovať zábavnú šou tak dobre, že ich každý okopíroval. Ale krása Simpsonovcov je v tom, že oni okopírovali všetko, čo urobili. Krása Simpsonovcov je v tom, že každý z nás je rovnaký a všetko už bolo vytvorené, takže rovno môžeme všetci vyjadrovať svoje pocity a tvoriť slobodne.

 

Sme Springfield. Sme Simpsonovci. Matt Groening je Boh. Dan Castallaneta, Yeardley Smith, Nancy Cartwright, Julie Kavner, Hank Azarea a Harry Shearer sú jedni z najlepších satirikov, improvizátorov a dabérov, akí kedy žili.

 

Prestaňte brať LSD a všetci si radšej pozrite Simpsonovcov. Teraz nastal čas Simpsonovcov. Boh žehnaj Simpsonovcom.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia10 komentárov
Diskusia je len pre prihlásených
10 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Giuseppe13. január 2018, 19:07

Preto je ten seriál označený ako sitcom teda situačná komédia. A neuveríte odkiaľ tie situácie plynú. Z reálneho života ľudí.

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Tomáš Úplně Fuk14. január 2018, 23:26

Taková hrubka v titulku, to fakt asi chce řádnou dávku LSD.

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Lukys Pop16. január 2018, 0:27

Přesně o takových zakomplexovaných kriticích tam také psal

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Krapen13. január 2018, 18:31

Nove serie Simpsonovcov su koncetrovana nuda. Rick and Morty a South Park si môžem pozrieť naopak hockedy

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
prof kohout14. január 2018, 7:59

rick and Morthy suhlasim, ale south park su nie koncentrovana, ale recyklovana nuda, davam prednost american guy, alebo zo starsich super jail a futurama

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Giuseppe13. január 2018, 20:07

South Park je super baví ma ako si robia z "aktuálnych" tém srandu

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
disgusting13. január 2018, 19:08

Tiez by som rad pozeral Rick and Morty ale nemam dostatocne IQ :(

6 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
novakhelca15. január 2018, 6:43

Prosim vratte se na zakladni skolu a doucte se rodny jazyk!

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Frank Hliva13. január 2018, 18:34

som rad ze propagujete psychedelika a nie svinstva ako koka, piko, alebo hacko bo v dnesnej dobe uz 15 rocne deti bezne namiesto toho aby isli na pivo po zachodoch sfukuju kokain

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Ondřej Matějka14. január 2018, 23:04

ale prd, dnešní děti už o takový sračky nemaj zájem, moje generace (25 - 30 let) je poslední která svinstvů ve velkym holdovala

1 Odpovedať · Nahlásiť
ZOBRAZIŤ ĎALŠIE KOMENTÁRE
Najčítanejšie