Pondelok 22. 1. 2018 meniny má Zora

hľadaj na refresheri

Užil LSD a 48 hodín vkuse pozeral Simpsonovcov, aby v nich objavil ukrytú pravdu. Zistil, že seriál naozaj reflektuje celú našu spoločnosť

Muž dal svojmu telu zabrať, ale prišiel so zaujímavými zisteniami.

13. január 2018, 17:59
zdroj: alphacoders
13. január 2018, 17:59

Niet pochýb o tom, že Simpsonovci sú jedným z najlegendárnejších seriálov na svete a mnohí z nás pri nich vyrastali, avšak v posledných rokoch sa už posúvajú do úzadia. Kvalita samozrejme postupom rokov musela trochu upadnúť, ale ani to nezastavilo jedného neznámeho užívateľa portálu Reddit, aby s pomocou Simpsonovcov vyskúšal možno najbizarnejší seriálový experiment.

 

Uvoľnil sa, užíval LSD a potom nasledujúcich 48 hodín strávil v prítomnosti animovaného seriálu, pretože tušil, že sa v ňom skrýva hlbšia pravda ako len tá, že šou zobrazuje žltú rodinku v priemernom americkom mestečku. Po divokej jazde aj skutočne skrytú pravdu objavil a spísal ju do rozsiahleho príspevku, takže si ho určite prečítaj a možno zistíš, že Simpsonovci predstavujú aj teba.

 

Simpsonovci sú najlepším zábavným seriálom, aký bol kedy vyrobený. Simpsonovci sú príbehom všetký z nás. Keď raz našu planétu navštívia Marťania a požiadajú nás, aby sme im ukázali našu históriu, odovzdám im všetky série Simpsonovcov na DVD, alebo na čomkoľvek, čo používajú na pozeranie seriálov.

 

My všetci sme Bart – Cítime sa nedocenení, pretože sa ľudia rozhodujú sústrediť na naše nedostatky namiesto talentov. Boli sme ovplyvnení zlými ľuďmi a aj my sme mali na ľudí zlý vplyv. Všetci vyhľadávame zážitky plné vzrušenia, ktoré ubližujú nám aj ľuďom okolo nás.

 

My všetci sme Líza – Cítime sa nedocenení, keď chceme zastávať hlas rozumu a inteligencie a ľudia, ktorých milujeme, nás ignorujú. Všetci sa cítime tak, že sa nikam neposúvame napriek naším talentom a šikovnosti. Cítime sa uväznení medzi ľuďmi, ktorí nás zrejme nikdy nepochopia.

 

My všetci sme Marge – Cítime sa nedocenení, keď chceme vyjadriť svoje znepokojenie a ľudia nás radšej označia za otravných. Všetci sa cítime tak, že nás naše milované osoby budú dusiť až do bodu, v ktorom si nikdy nebudeme môcť vyvinúť vlastnú osobnosť.

 

My všetci sme Homer – Cítime sa nedocenení, keď si to nezaslúžime. Všetci sme prelietaví a temperamentní a dobrovoľne neznalí. Všetci sa snažíme umŕtviť bolesť zo života, ktorý nás nikdy neuspokojí, a tak ubližujeme aj svojmu mozgu.

 

My všetci sme Maggie – Cítime sa nedocenení, pretože máme pocit, že sme nevypočutí a ľahko zabudnuteľní. Všetci máme nadanie, ktoré v nás nikto nevidí. A ak berieš toľko drog ako ja, potom pravdepodobne často padáš.

 

Nikto z nich nikdy kompletne nezapadne tak, ako by chcel, a nezáleží na tom, ako silno sa snažia. Nikdy sa nezmenia.

 

My všetci máme zlých rodičov, my všetci budeme zlí rodičia a my všetci nachádzame našu vlastnú rozprávku v závislosti na tom druhom. Springfield je ľudský mozog. Každý obyvateľ je dokonalým predstaviteľom ďalšieho kúsku z nás. Shelbyville je ďalší ľudský mozog. Bezdôvodne sa neznášame, aj keď sme v skutočnosti úplne rovnakí.

 

Simpsonovci stáli za vývojom americkej spoločnosti. Prinútili nás rozprávať o korupcii na oboch stranách americkej politiky, právach homosexuálov, dobrej aj zlej výchove, dobrej starostlivosti o zvieratá, etike vegetariánstva a spôsoboch v našej zábave, a koniec koncov o všetkom ostatnom.

 

Na Simpsonovcoch pracovali najlepší animátori a najlepší zabávači, takže ich predloha slúži ako perfektný príklad toho, ako vytvoriť a animovať zábavnú šou tak dobre, že ich každý okopíroval. Ale krása Simpsonovcov je v tom, že oni okopírovali všetko, čo urobili. Krása Simpsonovcov je v tom, že každý z nás je rovnaký a všetko už bolo vytvorené, takže rovno môžeme všetci vyjadrovať svoje pocity a tvoriť slobodne.

 

Sme Springfield. Sme Simpsonovci. Matt Groening je Boh. Dan Castallaneta, Yeardley Smith, Nancy Cartwright, Julie Kavner, Hank Azarea a Harry Shearer sú jedni z najlepších satirikov, improvizátorov a dabérov, akí kedy žili.

 

Prestaňte brať LSD a všetci si radšej pozrite Simpsonovcov. Teraz nastal čas Simpsonovcov. Boh žehnaj Simpsonovcom.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 10 komentárov
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
10 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Giuseppe13. január 2018, 19:07

Preto je ten seriál označený ako sitcom teda situačná komédia. A neuveríte odkiaľ tie situácie plynú. Z reálneho života ľudí.

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Tomáš Úplně Fuk14. január 2018, 23:26

Taková hrubka v titulku, to fakt asi chce řádnou dávku LSD.

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Lukys Pop16. január 2018, 0:27

Přesně o takových zakomplexovaných kriticích tam také psal

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Krapen13. január 2018, 18:31

Nove serie Simpsonovcov su koncetrovana nuda. Rick and Morty a South Park si môžem pozrieť naopak hockedy

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
prof kohout14. január 2018, 7:59

rick and Morthy suhlasim, ale south park su nie koncentrovana, ale recyklovana nuda, davam prednost american guy, alebo zo starsich super jail a futurama

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Giuseppe13. január 2018, 20:07

South Park je super baví ma ako si robia z "aktuálnych" tém srandu

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
disgusting13. január 2018, 19:08

Tiez by som rad pozeral Rick and Morty ale nemam dostatocne IQ :(

6 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
novakhelca15. január 2018, 6:43

Prosim vratte se na zakladni skolu a doucte se rodny jazyk!

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Frank Hliva13. január 2018, 18:34

som rad ze propagujete psychedelika a nie svinstva ako koka, piko, alebo hacko bo v dnesnej dobe uz 15 rocne deti bezne namiesto toho aby isli na pivo po zachodoch sfukuju kokain

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Ondřej Matějka14. január 2018, 23:04

ale prd, dnešní děti už o takový sračky nemaj zájem, moje generace (25 - 30 let) je poslední která svinstvů ve velkym holdovala

1 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá