Sobota 21. 4. 2018 meniny má Ervín

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: powderider/boredpanda/joeboyib

Treskúca zima v Kanade a USA dosahuje aj -50°C. Miestni obyvatelia však dokážu prejaviť dávku humoru aj napriek obrovskému chladu

Mrazivé obdobie si Severnú Ameriku poriadne podalo.

10. január 2018, 21:53
10. január 2018, 21:53

Mrazivé obdobie si Severnú Ameriku poriadne podalo.

Aj napriek tomu, že sú v Kanade a v severných častiach Spojených štátov amerických na studené teploty už zvyknutí, táto zima im pripravila skutočnú skúšku ohňom mrazom. Teploty, ktoré sa pohybujú často aj okolo -40 až -50 stupňov Celzia (stanica v New Hampshire dosiahla rekord -73ºC) v Ontariu či Quebecu však ľudí pochopiteľne znepokojujú. Severné časti USA zasa bojujú s teplotami okolo -20ºC. Mnohým obyvateľom Kanady začali napríklad od zimy praskať okná, ktoré do domu následne často vpúšťali chlad a zimu.

 

Chladné mesiace však okrem útrap priniesli aj poriadnu nádielku vtipných alebo obdivuhodných momentov a obrázkov, na ktoré sa teraz pozrieme. Jeden muž šiel nakupovať a svojho psa nechal pred dverami obchodu, no keďže sa bál o jeho stav, radšej mu požičal bundu.

 

Inému mužovi zase počas vychádzky zamrzla celá brada a všetko to korunuje poklop od kanálu, odkiaľ sa pred jeho zamrznutím vyparovala vodná para. Obrázok, na ktorý narazíš, však zachytáva, ako sa para tesne nad povrchom menila na sneh a okolie poklopu je od snehu. Žiť v ľadovom kráľovstve Severnej Ameriky tak v dnešných dňoch rozhodne nie je jednoduché.

 

Zobraziť galériu 13 galeria
Zdroj: co.jp Tagy: meme
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie