Piatok 23. 2. 2018 meniny má Roman, Romana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Sam Rouen

Pred 10 rokmi vyhral titul najväčší lúzer, dnes na ňom v hasičskej uniforme môžu ženy aj oči nechať. Sam je stále hanblivý a skromný

Sam je perfektným príkladom toho, čo všetko môže človek dokázať.

2. december 2017, 20:11
2. december 2017, 20:11

Sam je perfektným príkladom toho, čo všetko môže človek dokázať.

Ubehla už takmer jedna celá dekáda od momentu, kedy sa Sam Rouen stal víťazom televíznej šou Najväčší lúzer, alebo v originálnom znení The Biggest Loser, ktorá bola zameraná na chudnutie a extrémne premeny obéznych ľudí. Sam mal v tom čase len 20 rokov a ako mladý chlapec jedného dňa pochopil, že svojou neaktivitou a lenivosťou si nekazí len svoju fyzickú schránku, ale aj svoju psychiku.

 

Po prihlásení do spomínanej šou na sebe začal pracovať a zo svojich originálnych 154,6 kilogramov schudol na vtedajšiu váhu 82,9 kilogramov, čiže celkový rozdiel dosiahol viac ako 71 kíl a to je výkon, za ktorý by sa nikto nemusel hanbiť. Sam vďaka svojej snahe celú šou vyhral a doslova získal titul „Najväčší lúzer“, čo síce znie negatívne, ale diváci si uvedomovali, ako veľa to pre mladého chlapca znamená. O necelých desať rokov neskôr je Sam v najlepšej kondícii svojho života a pri pohľade na porovnanie fotografií spred dekády a dnes je priam neuveriteľné, že ide o rovnakého človeka. Dokonca má dodnes mierne zábrany, ak si má vyzliecť tričko na pláži, aj keď sa skutočne nemá za čo hanbiť, pretože mu zostali pocity, ktoré zažíval pred rokmi.

 

Sam po schudnutí získal svoju vysnívanú prácu v hasičskom zbore a minulý rok sa stihol aj zasnúbiť s priateľkou, pričom obdivovateliek má určite dosť, keďže sa viackrát objavil aj v kalendári New South Wales Firefighters Calendar, kde sa dostávajú najpríťažlivejší hasiči z celého jedného austrálskeho štátu. Aj on je preto živým dôkazom toho, že ak človek chce a snaží sa, aj z obézneho mladého chlapca sa môže stať symbol atraktivity.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk Tagy: sam, hasič, lúzer
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Zuzka Van Kova6. december 2017, 9:25

The biggest loser není "Největší lůzr", ale ten, kdo ztrácí nejvíc, v tomhle případě hmotnosti... a nebo ten, kdo bude po skončení show "největší", je lůzr :)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Pavel Nezval4. december 2017, 13:14

Je to opravdu obrovský rozdíl. A u těchto vyžraných lidí (dnes se jim říká nemocní na štítnou žlázu) je asi potřeba i hodně silná vůle aby přestali žrát a začali se sebou něco dělat. Sice na něm visí kůže, ale jak říkám, mnohem lepší než předtím.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie