Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. novembra 2017, 3:03
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

V druhej sérii The Crown sa rozlúčime s Claire Foy, hereckou predstaviteľkou kráľovnej Alžbety II. Vychutnajte si prvý oficiálny trailer

FILMY A SERIÁLY THE CROWN
Uložiť Uložené

Budeme vám Claire Foy chýbať?

V povojnovom období to kráľovná Alžbeta II. rozhodne nemala ľahké. Problémy, ktoré ju už v mladom veku veľmi často obklopovali, si však doposiaľ nevedel nikto predstaviť. Netflix nám ale v minulom roku priniesol prvú sériu atmosferického seriálu The Crown, kde sme mali možnosť sledovať súkromný i verejný (politický) život tejto populárnej panovníčky. Postavu Alžbety II. si v seriáli zahrala Claire Foy, jej manžela princa Philipa stvárnil Matt Smith a role legendárneho Winstona Churchilla sa chopil John Lithgow. Spomeňme si ale aj postavy Alžbetinej matky (Victoria Hamilton), Alžbetinho otca (Jared Harris) či princeznú Margaret (Vanessa Kirby).

Novú sériu môžeme očakávať 8. decembra (prosinec) 2017. Po nej sa na mieste hereckej predstaviteľky kráľovnej Alžbety II. vystrieda za Claire Foy držiteľka Zlatého glóbusu, Olivia Colman (The Night Manger). Nejde však samozrejme o to, že by Claire dostala padáka, ale jednoducho sa príbeh časovo posunie výraznejšie dopredu, a preto považujte hereckú výmenu za jednoducho potrebnú. Bude vám talentovaná Claire Foy chýbať?

Domov
Zdieľať
Diskusia