Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. augusta 2017, 17:59
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Slovák sa zaradil medzi rekordérov, na diaľnici uháňal rýchlosťou 242 km/h. Policajtom povedal, že sa ponáhľa do servisu

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Policajtov ešte aj dobre pobavil.

Na slovenských diaľniciach je maximálna povolená rýchlosť 130 kilometrov za hodinu, avšak v médiách sa pravidelne objavujú vodiči, ktorí si zrejme zle prečítali zákon a neváhajú rýchlosť mohutne prekračovať. Vyskúšal si to aj 44-ročný Daniel, ktorý minulý piatok smeroval po diaľnici D1 neďaleko Nového Mesta nad Váhom vo svojom luxusnom BMW a šliapol poriadne na plyn, pretože mu policajná hliadka namerala rýchlosť až 242 kilometrov za hodinu. Vďaka úctyhodnému výkonu sa zaradil medzi rekordérov, keďže rýchlosť prekročil až o 112 kilometrov za hodinu, ale pre policajtov si pripravil ešte jedno prekvapenie.

Po zastavení sa ho hliadka samozrejme spýtala, prečo a kam sa vlastne tak veľmi ponáhľal, po čom Daniel začal policajtom vysvetľovať, že rýchlosť prekračoval v záujme vlastnej bezpečnosti. Vraj sa mu na vlastnom aute čosi nezdalo a rovno ho chcel odviezť do servisu, a tak vo vysokej rýchlosti vykonával vlastnú pocitovú diagnostiku toho, kde by mohol byť problém. Policajtov síce pobavil, ale nezaobišiel sa bez 800-eurovej pokuty.  

Slovák sa zaradil medzi rekordérov, na diaľnici uháňal rýchlosťou 242 km/h. Policajtom povedal, že sa ponáhľa do servisu
Zdroj: Polícia SR
Domov
Zdieľať
Diskusia