Sobota 20. 1. 2018 meniny má Dalibor

hľadaj na refresheri

Žena preposiela nechcené nahé fotky mužov priamo ich matkám. Odkáže im, aby synov naučili slušnému správaniu a pridá ich pohlavné údy

Nikoho nezaujíma nevyžiadaná fotografia tvojho penisu.

25. jún 2017, 13:01
25. jún 2017, 13:01

Kedysi nahé fotografie nepatrili na internet a ľudia sa báli, aby im náhodou nebolo vidieť niečo, čo by malo zostať pred očami verejnosti skryté, ale dnes sa internetom každý deň preženú státisíce nahých fotiek. Ženy sa fotia nahé pred zrkadlami a muži si zase s obľubou zaznamenávajú svoje pohlavné údy, aby ich potom mohli poslať náhodnej žene na internete, na ktorú chcú zapôsobiť. Väčšina žien však po nevyžiadaných fotografiách penisov ani zďaleka netúži, a tak sa Rebecca McGregor rozhodla trochu sa s úchylnými mužmi pozabávať.

 

Len 21-ročná modelka a fotografka rozmýšľala, ako by mohla mužov posielajúcich jej fotografie penisov čo najviac zahanbiť a strápniť, a tak jej napadlo, že by ich mohla rovno preposielať ich matkám. Vraj jej každý deň muži pošlú aspoň tri fotografie ich náradia, čo jej lezie na nervy, a preto pri každom ďalšom mužovi otvorí Facebook a pokúša sa nájsť profil jeho matky, ak vôbec nejaký má. Už sa jej to v niekoľkých prípadoch podarilo, pričom matke len napísala, aby svojmu synovi poradila, ako správne osloviť ženy a pridala k tomu jeho nahú fotografiu. Rebecca dokonca fotografie následne zavesí aj na svoj verejný Facebook, takže chlapi si možno nabudúce dvakrát rozmyslia, či sa s ňou chcú podeliť o svoj pohlavný orgán a najnovšie rozmýšľa aj nad tým, či by nebolo zaujímavé preposlať niektoré správy aj priateľkám mužov, ktorí sa zdajú byť zadaní.

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Stary jano25. jún 2017, 19:48

Hahahaha johny vymazava komentare jake deckoo

21 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
bananovykolac25. jún 2017, 18:53

Meh..

1 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá