Nedeľa 18. 3. 2018 meniny má Eduard

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Vždy krásna Rihanna a Bryson Tiller tancujú s DJ-om Khaledom v novom letnom videosingli

Khaled nás neprestáva zásobovať hitmi. Aj jeho najnovší počin s nádhernou Barbadosankou a talentovantým spevákom je trefou do čierneho.

16. jún 2017, 20:25

Khaled nás neprestáva zásobovať hitmi. Aj jeho najnovší počin s nádhernou Barbadosankou a talentovantým spevákom je trefou do čierneho.

O týždeň v piatok vychádza Khaledov očakávaný a hviezdami nabitý album Grateful, ktorého výkonným producentom je jeho maličký syn Asahd. Po vydarených skladbách ako I'm the One, Shining či To the Max nám Khaled na dnes sľúbil ďalšiu novinku s názvom Wild Thoughts. Tú spracoval rovno ako videosingel, pričom na miesta hostí si tentoraz pozval vždy očarujúcu Rihannu a talentovaného Brysona Tillera. S produkciou tohto songu, ktorý má citeľný letný vibe, vypomohli Nasty Beatmakers. Chalani odviedli naozaj dobrú prácu, k čomu iste vypomohol i vysamplovaný hit Mariana Mariana. O text Wild Thoughts sa zase údajne pričinil PartyNextDoor.

 

Klip navodzuje atmosféru kvalitnej večernej ostrovnej párty, ktorú si najmä RiRi a DJ Khaled nesmierne užívajú. Barbadosanka predvádza okrem vydareného spevu aj tanečné pohyby, ktoré len potvrdzujú, že má neuveriteľný sexepíl. Bryson Tiller ostal verný svojmu štýlu a pri jeho časti tak vynikne najmä viac než obstojný hudobný prejav. Video si môžeš prezrieť nižšie. Určite ho odporúčame sledovať až do konca, aby si náhodou neprepol Khaledove neopakovateľné tanečné pohyby. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
KobeKing17. jún 2017, 0:47

Ak by sa az veľmi pacil videoklip tak jej porno dvojnicka sa vola Lavish Styles

1 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie