Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. apríla 2012, 13:34
Čas čítania 0:00
refresher team

Vyber si topánky podľa vlastného výberu z Queens.cz

REFRESHER
Uložiť Uložené

Spoločne s českými Queens.cz sme pre vás pripravili súťaž o topánky. Aby si mohol vybrať naozaj každý podľa svojej chuti, vkusu, pohlavia alebo veľkosti (topánok), výherca si bude mať možnosť z e-shopu topánky sám, na výber bude mať spomedzi úplne všetkýc

 

Vyber si topánky podľa vlastného výberu z Queens.cz

Spoločne s českými Queens.cz sme pre vás pripravili súťaž o topánky. Aby si mohol vybrať naozaj každý podľa svojej chuti, vkusu, pohlavia alebo veľkosti (topánok), výherca si bude mať možnosť z e-shopu topánky objednať sám, na výber bude mať spomedzi úplne všetkých dostupných na online shope, a že je ich požehnane asi nemusíme pripomínať. Všetko, čo preto musíte spraviť je pár klikov, takže poďme na to a veľa šťastia.

_________________________________________________________________________


Pravidlá pre zúčastnenie sa:

1. Like fb stránku refresher.sk

2. Like fb stránku queens.cz

3. Pošli email s tvojim facebookom na [email protected] s predmetom queenscz.

Súťaž trvá od 25. 4. do 25. 5. Po ukončení súťaže vylosujeme výhercu, následne overíme dodržanie pravidiel, kontaktujeme ho a zverejníme jeho meno na facebooku.


Výhercu zverejníme na webe, facebooku refresher.sk a facebooku queens.cz a budeme kontaktovať na facebooku, kde si overíme, či splnil pravidlá pre zúčastnenie sa.

*Odoslaním emailu súhlasíte s úplným znením pravidiel súťaží - všeobecné pravidlá súťaží.

Domov
Zdieľať
Diskusia