Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. októbra 2016, 10:22
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Kalifornský odvážlivec zoskočil z 8-poschodovej budovy a nechýbalo veľa, aby dopadol na mólo. V skokoch sa však chystá pokračovať

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Pre internetovú slávu človek urobí čokoľvek.

Vo väčšine verejných bazénov je skákanie do vody prísne zakázané, a tak si ľudia musia hľadať iné miesta, kde by si doplnili svoj adrenalínový deficit. Výnimkou nie je ani dobrodruh a amatérsky kaskadér vystupujúci pod menom 8Booth. Mierne šialený muž sa už párkrát vďaka svojim kúskom objavil v médiách, no jeho najnovší skok zašiel ešte o trošku ďalej. 8Booth dokráčal až na strechu obytnej budovy v kalifornskom meste Newport Beach, niekoľko sekúnd sa poobzeral a skočil priamo dole. Nielenže teda zoskočil z výšky takmer 40 metrov, ale ešte sa aj vystavil veľkému nebezpečenstvu, keď dopadol do vody len pár desiatok centimetrov od móla, ktoré ho mohlo pokojne aj zabiť či doživotne zmrzačiť. Napriek tomu sa v tvorbe chystá pokračovať a keďže sám seba nazýva profesionálom, očividne mu nerobí problém vyskúšať ani kúsky, nad ktorými by ostatní iba krútili hlavami.

Domov
Zdieľať
Diskusia