Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti Slovnaft.
21. septembra 2023, 10:00
Čas čítania 0:54
Sponzorovaný obsah

Tejto kvalitnej kávovej zmesi príde na chuť každý. K jej vzniku pomohlo viac ako 2 000 zákazníkov zo 6 krajín

Tejto kvalitnej kávovej zmesi príde na chuť každý. K jej vzniku pomohlo viac ako 2 000 zákazníkov zo 6 krajín
Zdroj: Slovnaft
ZAUJÍMAVOSTI KÁVA
Uložiť Uložené

Do redakcie nám toho chodí veľa. Merch, sladkosti, energetické nápoje aj rôzne reklamné predmety. Dnes ráno nám však rovno pod okná prišla čerstvo navarená káva. A nie hocijaká.

Značku Fresh Corner asi poznáš – na čerpačkách Slovnaft si už určite ochutnal jej hotdogy alebo čerstvé sendviče. Pre väčšinu z nás je však určite hlavným ťahákom jej káva, ktorej sa v rámci siete Fresh Corner predá ročne vyše osem miliónov šálok. A práve káva Fresh Corner prešla veľkou zmenou, ktorú sme dnes ochutnali.

Z rúk baristky

Fresh Corner prichádza s novou kávovou zmesou, na ktorej vývoji sa podieľalo viac ako 2 000 zákazníkov zo šiestich krajín. A nám ju priamo pred redakciu počas exkluzívnej ochutnávky prišla pripraviť skúsená baristka.

Najprv prišiel e-mail s predstavením kávy. Potom aj správa na Instagram, že to myslia vážne a naozaj nás čakajú rovno pred vchodom. A potom tá vôňa, ktorú bolo cítiť cez okno až do redakcie.

slovnaft, fresh corner
Zdroj: Slovnaft

Kakao, karamel alebo pražené oriešky?

Na výber bolo klasické espresso, lungo, ale aj cappuccino alebo novinka flat white. A teda, keby na nás odvšadiaľ nesvietila značka Fresh Corner, podľa chuti by sme si kávu ľahko zamenili s inou. S takou, ktorú si zvykneme dopriať v centre mesta z podobného vozíka.

Kde nájdeš Fresh Corner?

Káva bola chutným mixom sladkej ovocnej chuti s rôznymi inými príchuťami. Niekto v nej cítil pražené oriešky, ďalší viac karamel. Alebo napríklad ešte sladší nádych čokolády. A čo je ešte lepšie, nová káva Fresh Corner existuje aj v zrnkovej verzii, takže sa dá pripraviť aj doma, kde môžu debaty o jej chuti pokračovať.

slovnaft, fresh corner
Zdroj: Slovnaft
Domov
Zdieľať
Diskusia