Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Čítaš poslednú stranu článku:
Celebrity si rozpúšťajú výplne v tvári: Hollywood sa zbavuje kačacích pier a nafúknutých líc

Simon Cowell

Áno, kozmetické či dermatologické úpravy tváre sa týkajú aj mužov. Najmä od tých v Hollywoode očakávame, že budú zrieť do krásy, a tak nečudo, že sa o to aj snažia. Aj Simon Cowell si dal svoju tvár upraviť: okrem botoxu, výplní či vitamínových injekcií skúšal  v roku 2018 aj facelift. Dal šancu aj detoxikačným ošetreniam či rôznym tvárovým kozmetickým zákrokom. Najmä ihly sa však na jeho výzore po rokoch naozaj podpísali.

Prísny porotca talentových súťaží pristúpil k rozpusteniu výplní na tvári po tom, čo sám seba nespoznal na starších fotografiách. Cowell v auguste 2022 pre The Sun povedal, že aj jeho syn mal hysterickú reakciu na to, ako veľmi sa Cowellova tvár zmenila, a tak si povedal, že čo je, to je dosť.

Odporúčané
Parfum ako prejav osobnosti: Tipy na vône pre teenagerov Parfum ako prejav osobnosti: Tipy na vône pre teenagerov 29. februára 2024, 11:33

V tom čase 62-ročný hudobný producent stavil radšej na zdravé stravovanie, čistú vodu a menej práce. Stres a vyčerpanie sa totiž na tvári prejavia tiež.

Vľavo z virálneho videa z Britain’s Got Talent v roku 2018, v ktorom ho fanúšikovia nespoznali. Zrejme bol krátko po facelifte. Vpravo fotka z leta 2022.
Vľavo z virálneho videa z Britain’s Got Talent v roku 2018, v ktorom ho fanúšikovia nespoznali. Zrejme bol krátko po facelifte. Vpravo fotka z leta 2022. Zdroj: Twitter/Britain's Got Talent, Steve Granitz/WireImage

Charlotte Crosby

Ďalšia hviezda z reality šou, tentoraz z obľúbeného amerického Geordie Shore, sa vzdala veľkých pier po ôsmich rokoch. Absolvovala zväčšenie pŕs či plastiku nosa, známa však bola najmä pre svoje plné pery. Po tom, čo sa vo veku 32 rokov stala matkou, však pristúpila k rozpusteniu.

Vo svojom podcaste Charlotte Crosby Always On povedala, že už v tehotenstve mávala opuchy. Keď sledovala svoju reality šou, povedala si, že vyzerá smiešne. To bol kľúčový moment a narodenie dcérky jej rozhodnutie len posilnilo. V podcaste zdôrazňuje, že hoci čelila pre svoje pery výsmechu trolov, rozhodnutie neurobila pre nich, ale len pre seba.

Charlotte Crosby s výplňou v perách a bez nej.
Charlotte Crosby s výplňou v perách a bez nej. Zdroj: Instagram/@charlottegshore

Amy Shumer

Herečka a komička nedávno zdieľala na Instagrame fotku, na ktorej má na lícach anestetický krém. Fanúšikom takto prezradila, že si ide dať rozpustiť výplne, ktoré ju podľa jej slov premenili na kráľovnú Maleficent. Vraj si chcela dať ďalšie, no zistila, že má prakticky preplnenú tvár.

Odporúčané
Beauty trend za pár eur, ktorý si zamilovali aj celebrity. Dopraj si relax pri suchej masáži kefou (NÁVOD) Beauty trend za pár eur, ktorý si zamilovali aj celebrity. Dopraj si relax pri suchej masáži kefou (NÁVOD) 25. januára 2024, 14:00

Jej dermatologička Jodi LoGerfo fotku zdieľala a dodala, že dermálne výplne pomôžu nahradiť stratený objem, ale ich umiestnenie je veľmi dôležité. Shumer ju vyhľadala práve preto, že umiestnenie nebolo ideálne a vytváralo jej črty, ktoré sa jej nepáčili.

Vľavo je Schumer v decembri 2021 len pár týždňov pred správami, že si dáva rozpúšťať výplne. Vpravo fotka z marca 2022.
Vľavo je Schumer v decembri 2021 len pár týždňov pred správami, že si dáva rozpúšťať výplne. Vpravo fotka z marca 2022. Zdroj: Getty Images/Jamie McCarthy

V minulosti už o rozpúšťaní výplní prehovorili aj členky klanu Jenner-Kardashian. Kylie Jenner si dala rozpustiť pery v roku 2018, Khloe Kardashian zas odstránila výplne z tváre v roku 2016, pretože vyzerala „šialene“. O svojom rozhodnutí povedala viac bulváru Page Six. Okrem toho jej to spôsobilo, že mala celú tvár znecitlivenú a zničenú. Zmenu vo výzore však dlho pripisovala cvičeniu a bála sa fanúšikom priznať, čo na sebe zmenila.

Stigmatizácia dermatologických procedúr stále pretrváva a mnohé celebrity taja plastické či chirurgické zákroky (a zatajujú aj ich prípadné zvrátenie). Až postcovidové obdobie prinieslo väčšiu transparentnosť zo strán osobností, zrejme aj preto, že ich fanúšikovia prijímajú. Aj s vyplnenými perami, aj bez nich.

Čítaj na predchádzajúcej strane
Dočítal si celý článok
Strana 2 z 2
Domov
Zdieľať
Diskusia