Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Viktor Kniš
29. decembra 2022, 23:18
Čas čítania 0:38

AKTUÁLNE: Kukláči spravili raziu u Andrewa Tatea, zadržali ho za obchodovanie s ľuďmi (+ video)

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Polícia dnes zadržala kontroverzného influencera a jeho brata. Dôvodom je údajne obchodovanie s ľuďmi.

Kriminálna polícia v Rumunsku dnes podľa lokálnych médií zadržala kontroverzného influencera Andrewa Tatea a jeho brata Tristana.

Podľa portálu Libertatea vykonala rumunská polícia raziu v dome Andrewa Tatea a následne ho naložili do auta a odviezli na policajnú stanicu. Podľa denníka súvisí zadržanie s únosom dvoch dievčat. Zásah podľa Libertatea vykonal špecializovaný úrad, ktorý sa zameriava na vyšetrovanie organizovaného zločinu a terorizmu.

Ešte pred pár hodinami útočil na Gretu

Kontroverzný influencer Andrew Tate je známy svojimi šovinistickými komentármi na adresu žien, výstrednosťou a záľubou v luxuse. V jednom zo svojich posledných tweetov pred zadržaním sa pokúsil robiť si žarty z ekologickej aktivistky Grety Thunberg. 

Aktivistku dokonca vyzval, nech mu dá svoju e-mailovú adresu, vraj jej pošle kompletný zoznam svojich áut a povie, koľko emisií vypúšťa do ovzdušia. Švédka to Tateovi nedarovala a začala si z neho pred očami miliónov divákov na Twitteri uťahovať

Domov
Zdieľať
Diskusia