Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. júla 2022, 16:17
Čas čítania 0:28
Martin Adam Pavlík

Vodič Audi preletel okolo policajtov rýchlosťou 218 kilometrov za hodinu. Dostal pokutu 800 eur, ktorú na mieste zaplatil

Vodič Audi preletel okolo policajtov rýchlosťou 218 kilometrov za hodinu. Dostal pokutu 800 eur, ktorú na mieste zaplatil
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky
ZAUJÍMAVOSTI POLÍCIA SR
Uložiť Uložené

Prekročil ustanovenú rýchlosť jazdy o 128 km/h.

Polícia Slovenskej republiky informovala na Facebooku o nebezpečnej jazde vodiča Audi, ktorý okolo príslušníkov zboru preletel rýchlosťou až 218 kilometrov za hodinu. 

„Dopravní policajti z Levíc vykonávali počas služby meranie maximálne povolenej rýchlosti na ceste II/564 medzi Levicami a Tlmačmi. Vodič vozidla Audi na dovolenej deväťdesiatke preletel rýchlosťou 218 km/h, čím prekročil ustanovenú rýchlosť jazdy o 128 km/h,“ napísali policajti na sociálnej sieti.

Polícia slovenskej republiky
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky


Mužovi uložili blokovú pokutu vo výške 800 eur, ktorú na mieste zaplatil. V príspevku pripomenuli, že rýchlosť je jednou z najčastejších príčin dopravných nehôd, a vyzvali všetkých vodičov, aby jazdili zodpovedne. 

„Čím rýchlejšie idete, tým pomalší je váš reakčný čas a so stúpajúcou ručičkou na tachometri sa zvyšuje sila nárazu. Prípadnej nehode tak zabránite oveľa ťažšie,“ dodala polícia.

Domov
Zdieľať
Diskusia