Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti Ensana.
12. mája 2022, 11:00
Čas čítania 1:13
Sponzorovaný obsah

Drinky pri bazéne a all inclusive. Naštartuj dovolenkovú sezónu v Piešťanoch a nechaj sa prekvapiť hotelom Splendid

ZAUJÍMAVOSTI CESTOVANIE PO SLOVENSKU DOVOLENKA KAM CEZ VÍKEND KAM NA DOVOLENKU KAM NA VÝLET – SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Za dokonalým relaxom nemusíš ísť ďaleko.

Letné all inclusive pobyty si môžeš užiť už v máji a dokonca nemusíš ani ďaleko cestovať. Pohodu pri bazéne, drinky v pool bare a iné výhody si vychutnáš aj na Slovensku – v kúpeľnom meste, ktoré je známe aj za hranicami. Kúpeľný ostrov v Piešťanoch si obľúbili dovolenkári nielen vzhľadom na dostupnú lokalitu, ale aj preto, lebo to tam so službami jednoducho vedia.

Na prvý pohľad sa zdá, že kúpele nie sú vhodné miesto na rodinnú dovolenku, ale hotel Splendid vyvracia zaužívaný mýtus, že deti tam nepatria. All inclusive hotel Splendid víta práve rodiny s deťmi a programom i vybavením je prispôsobený pre malých hostí. 

Zisti viac
Splendid Health Spa Hotel, Pieštany
Zdroj: Splendid Health Spa Hotel

All inclusive sa zároveň vzťahuje na akýkoľvek pobyt v kúpeľnom hoteli Splendid, a to aj na pobyty s procedúrami. Tie si deti síce neužijú, ale o to viac potešia procedúry v tzv. bahnisku a zrkadlisku rodičov. Tím animátorov sa zatiaľ ochotne postará o zábavu detí – každý deň majú pripravený pestrý program, kým si rodičia užívajú vzácne prírodné dary v podobe geotermálnej vody a liečivého bahna. Celodenný prístup k strave a nápojom je príjemnou samozrejmosťou. 

Splendid Health Spa Hotel, Piešťany
Zdroj: Splendid Health Spa Hotel

Deti už počas teplých májových dní zabaví pobyt pri bazéne a nekonečné hry s pieskom na mini pláži. Ak počasie nebude ideálne, môžu využiť vnútorný bazén, herňu a detský klub. Kým budú pod dozorom animátorov, rodičia si užijú vytúžené kúpeľné procedúry a ani nemusia chodiť ďaleko, pretože najväčšie balneologické centrum v strednej Európe Balnea Health Spa je priamo prepojené s hotelom Splendid.

rezervuj si dovolenku
Splendid Health Spa Hotel, Piešťany
Zdroj: Splendid Health Spa Hotel

Ak patríš k tým, ktorí nedokážu presedieť celý deň, vyber sa na nenáročnú turistiku po okolí alebo si požičaj bicykel a preskúmaj Kúpeľný ostrov. Zašportovať si môžeš vo veľkom a dobre vybavenom fitku alebo sa predveď na golfovom ihrisku. Dovolenka v Piešťanoch jednoducho poteší každého člena rodiny.

Splendid Health Spa Hotel, Piešťany
Zdroj: Splendid Health Spa Hotel

Všetko potrebné o možnostiach pobytu na piešťanskom Kúpeľnom ostrove nájdeš na webe hotelovej siete Ensana.

Viac informácií
Domov
Zdieľať
Diskusia