Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
4. novembra 2021, 21:31
Čas čítania 0:44
Tímea Krauszová

Vianočná reklama, na ktorú sa tešíme každý rok. John Lewis v nej dojímavo ukazuje netradičné priateľstvo a čaro zimných sviatkov

Vianočná reklama, na ktorú sa tešíme každý rok. John Lewis v nej dojímavo ukazuje netradičné priateľstvo a čaro zimných sviatkov
Zdroj: John Lewis
NEWS JOHN LEWIS VIANOČNÉ SVIATKY
Uložiť Uložené

Roztomilá reklama, ktorá vie, ako predať.

Vianoce sú za rohom. Nechceme ťa strašiť, ale dnes vyšla nová vianočná reklama Johna Lewisa, v ktorej stavili na overenú klasiku: zasnežené prostredie, vianočnú pohodu a netradičné priateľstvo, ktoré ťa dojme. Po drakovi, tučniakovi a strašidle pod posteľou sa tentoraz pozrieme na mimozemšťanov.

Medziplanetárne kamarátstvo

Dvojminútový príbeh s názvom Neočakávaný hosť (Unexpected Guest) vznikal viac ako desať mesiacov a pripravila ho marketingovka, ktorá pre firmu John Lewis pracuje už roky. Vidíš v ňom malého chlapca menom Nathan, ktorý v lese blízko svojho domova natrafí na mimozemšťanku Skye a spriatelia sa. Nechýba tradičná guľovačka, ochutnávanie vianočných koláčikov a zdobenie vianočného stromčeka.

Vo videu je, samozrejme, zobrazených množstvo produktov, ktoré John Lewis predáva. Zo zisku chce venovať 10 percent na charitu. Reklama má nádych tradičných Vianoc a je tiež akýmsi návratom k bežným reklamám, ktoré JL v minulosti tvoril.

Sviatočná reklama od Johna Lewisa sa v posledných rokoch stala stálicou televíznych reklám, o ktorej píšu všetky médiá. Je to krásny štart vianočnej nákupnej sezóny a zároveň jedna z mála reklám, ktoré stavajú v hektickom zhone po darčekoch na príbehy a emócie a nie na zľavy a výpredaje.

Domov
Zdieľať
Diskusia