Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. septembra 2021, 18:30
Čas čítania 3:45
Dominik Vetrák

RECENZIA: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

RECENZIA: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Zdroj: Marvel Studios
FILMY A SERIÁLY FILMY 2021 MARVEL MARVEL FILMY MARVEL FILMY 2021 MARVEL FILMY A SERIÁLY NOVÉ FILMY NOVÉ FILMY V KINÁCH (KINOPROGRAM) SHANG-CHI
Uložiť Uložené

Ázijská časť Marvelu sa konečne zrodila a ty by si mal byť pri tom.

Shang-Chi je oficiálne súčasťou marvelovského univerza. Jeho prvá sólovka s podnázvom Legend of the Ten Rings vyjasnila mnohé – kto je skutočný Mandarin (vydával sa za neho herec v Iron Manovi 3, ktorého hrá Ben Kingsley), aké schopnosti bude mať Shang-Chi a ako sa spojí s Avengermi. Bohužiaľ, na pár otázok stále neodpovedal.

Čo sú to vlastne tie prstene (Rings), ktoré nosí jeho otec Wenwu (skutočný Mandarin), odkiaľ pochádzajú a aký majú význam? Film sa tomu venuje až v potitulkovej scéne, takže určite neodchádzaj z kina predčasne. Rovnako nám nikto nevysvetlil, ako sa Abomination z The Incredible Hulk dostal do kontaktu s Wongom, ktorý ho zrejme trénuje. Jednoducho sa to stalo. A tak nejako by si mal pristupovať k marvelovkám všeobecne. 

Odporúčané
Čo pozerať v septembri na Netflixe, HBO, Apple TV+ a ďalších streamingových platformách? Čo pozerať v septembri na Netflixe, HBO, Apple TV+ a ďalších streamingových platformách? 1. septembra 2021, 12:30

V každej totiž nájdeš množstvo logických nezrovnalostí a nevysvetlených situácií. Shang-Chi nie je výnimkou, takže už klasicky sa občas budeš musieť prinútiť a nepýtať sa, prečo, ako a kedy. Jednoducho si užívaj komiksovú zábavu a sústreď sa na sledovanie akčných scén. 

Priemerné hodnotenie čitateľov
Tvoje hodnotenie
Aké hodnotenie by si dal ty?
Zobraziť výsledky
Skryť výsledky
0/10
Domov
Zdieľať
Diskusia