Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
27. júla 2020, 20:43
Čas čítania 0:41
Viktor Kniš

Sleduj nové Rymusove Rapíky starej matere. Vozí sa na vysokozdvižnom vozíku a rapuje Kures Funk

HUDBA RYTMUS
Uložiť Uložené

Rytmus predvádza naživo a bez efektov ďalšiu ukážku svojej tvorby.

Rytmus sa opäť pripomína svojou nepravidelnou sériou Rapíky starej matere, v ktorej tentokrát naživo a bez efektov prezentuje skladbu Kures Funk z albumu Bengoro.

Pred niekoľkými týždňami ho kolegovia zo scény ale aj niektorí fanúšikovia kritizovali, že sa nezapojil do #hot16challenge, pravdou však zostáva, že si svojich výziev a internetových hudobných konceptov vytvoril viac, ako ktorýkoľvek iný jeho kolega. Sám sa následne výzve aj vysmieval a prízvukoval, že na to, aby podporil dobrú vec, nepotrebuje challenge. 

Rapíky sú založené na prerapovávaní starších vecí v novom šate, zároveň si Paťo vždy do vizuálu požičia aj iné naložené auto. Tentokrát však siahol po vysokozdvižnom vozíku v sklade svojho komerčného partnera. 

Odporúčané
Ego: Ja som nikdy žiadny dátum neoznámil, nič sa neposúva Ego: Ja som nikdy žiadny dátum neoznámil, nič sa neposúva 23. júla 2020, 7:49

V roku 2020 vydá Rytmus ďalší sólový album, o ktorom toho síce zatiaľ veľmi veľa nevieme, s určitosťou však môžeme očakávať, že sa bude snažiť zadefinovať doterajšiu dobu a vymyslieť aj niekoľko nových prvkov, ktoré potom dovolí ostatným kolegom používať. O názve, dátume vydania a ďalších podrobnostiach by sme sa mohli dozvedieť v závere leta, alebo počas jesene, vydanie odhadujeme na záver kalendárneho roka. 

Domov
Zdieľať
Diskusia