Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. mája 2020, 12:30
Čas čítania 7:28
Daniel Mikolášik

Som Čarovný učí na vysokej škole a pani Kajšmentke radikálne zmenila imidž. Čo dnes robia legendy slovenského internetu?

Som Čarovný učí na vysokej škole a pani Kajšmentke radikálne zmenila imidž. Čo dnes robia legendy slovenského internetu?
OSOBNOSTI ČO DNES ROBIA... OSOBNOSTI SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Zisťovali sme, ako sa dnes darí Slovákom zo známych meme obrázkov a virálnych internetových videí.

Za posledné roky sa na slovenskom internete rozmohlo skutočne veľké množstvo tzv. memes, ktorým sa svojou jedinečnosťou, nezabudnuteľným prejavom či lyrickými skvostami na istú dobu podarilo ovládnuť sociálne siete.

Odporúčané
Profesionálny striptér, raper či známa influencerka. Čo dnes robia účastníci šou Hotel Paradise? Profesionálny striptér, raper či známa influencerka. Čo dnes robia účastníci šou Hotel Paradise? 13. januára 2020, 14:27

Ich hlášky akoby zľudoveli a niektoré doteraz používajú mnohé satirické stránky. Hovoríme o legendách slovenského internetu, medzi ktorými sú spravidla úplne obyčajní ľudia. K sláve im však pomohli práve virálne videá či reality šou.

Z niektorých sa už navždy stali ikony a na ich tváre naša generácia pravdepodobne už nikdy nezabudne. My sme sa prostredníctvom tohto článku rozhodli vypátrať niektoré známe osobnosti zo slovenských memes a zistiť, ako dnes žijú, čomu sa venujú, ako ovplyvnilo ich život to, že sa stali známymi alebo či ich ešte stále spoznávajú ľudia na ulici.

V tomto článku si prečítaš:
  • Ako dnes žijú predstavitelia slovenských meme
  • Ako ovplyvnilo ich život to, že sa stali známymi
  • Čím sa živí Pán Čarovný 
  • Ako prežíva zatvorenie internátov Info Šutý
  • Čomu sa dnes venuje Pani Kajnšmetke
Odporúčané
Model spolupracoval s Rytmusom, Versace má luxusnú vilu v Taliansku a Nora je influencerka. Čo robia účastníci šou Mojsejovci? Model spolupracoval s Rytmusom, Versace má luxusnú vilu v Taliansku a Nora je influencerka. Čo robia účastníci šou Mojsejovci? 27. marca 2020, 8:46

Zlobor

Jedna z najpamätnejších osobností v rámci slovenských reality šou je práve pán Jozef z Levoče, ktorý sa preslávil vďaka relácii Zámena manželiek. Ukázal tam svoju bezprostrednosť, autenticitu, vtipné hlášky či ľubozvučný dialekt.

Medzi jeho charakteristické črty tiež patrila aj neprestajná chuť si vypiť a zakaždým komandovať svoju náhradnú manželku. Jeho najpamätnejšie hlášky ako napríklad „Tu máš banán a šicko v porádku,” „Mal ši branic“ alebo “Treba sebe vypic a žic” sa uchytili natoľko, že sa používajú doteraz.

Prezývka Zlobor mu prischla po tom, čo svoju náhradnú manželku Evu niekoľkokrát častoval práve týmto pomenovaním a prirovnával ju k zelenému obrovi z animovanej rozprávky Shrek.

„V súčasnosti sa naplno venujem svojej práci a rodine. Začali sme chodiť častejšie do prírody na túry a navštevovať nejaké tie hrady po Slovensku,“ prezradil pán Jozef pre Refresher. Opýtali sme sa aj na to, ako ho ovplyvnilo, že sa na istú dobu stal slovenským meme.

„Tak vám poviem, mám i fanúšikov, ale i neprajníkov. No podstata je v tom, že moji známi, priatelia a rodina ma poznajú a dobre vedia, že nie som alkoholik, tak ako som sa odprezentoval bohužiaľ v telke. No bola tam aj tréma a tak ďalej,“ konštatuje Jozef.

Odporúčané
KVÍZ: Ako dobre poznáš Trenčín? Otestuj svoje znalosti o meste, ku ktorému sa viaže desivá povesť KVÍZ: Ako dobre poznáš Trenčín? Otestuj svoje znalosti o meste, ku ktorému sa viaže desivá povesť 25. mája 2024, 17:30

Jeho fanúšikovia ho vraj spoznávajú vždy a všade a zakaždým sa s ním chcú fotiť. „Dokonca za mnou chodia ľudia aj z ďaleka, len aby sme spolu dali foto,“ prezrádza hviezda Zámeny manželiek. Na otázku, či neľutuje, akým spôsobom sa dostal do širokého povedomia Slovákov odvetil, že každý niečo ľutuje, ale vraj všetko zlé je na niečo dobré.

Vyskúšaj predplatné REFRESHER+
a čítaj všetko bez obmedzení
Pridaj sa k predplatiteľom
alebo Odomkni článok cez SMS
Pošli SMS na 8877 s textom CLANOK 84765 a dočítaj tento článok.
Cena SMS za otvorenie článku je 3,50 € s DPH. Ako to funguje?
Dočítaj článok do konca za SMS v hodnote 3,50€. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj články bez obmedzení celý mesiac - predplatné len za 1,50€ navyše v porovnaní s jedným článkom. Ako to funguje?
POSLAŤ SMS
Čítaj bez obmedzení celý mesiac. Stačí poslať SMS (za 5€). Ako to funguje?
POSLAŤ SMS

Čo sa dozvieš po odomknutí?

  • Aký „liek“ odporúča pán Jozef proti COVID-19
  • Čím sa živí Pán Čarovný
  • Ako prežíva zatvorenie internátov Info Šutý
  • Čomu sa dnes venuje Pani Kajšmetke
Domov
Zdieľať
Diskusia