Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
5. marca 2020 o 7:36
Čas čítania 0:40
Richard Balog

Pharrell Williams predáva za viac ako 15 miliónov eur svoje sídlo v Beverly Hills pripomínajúce centrálu Google

Diskutovať
Uložiť Uložené

Ktovie, z akého dôvodu sa multitalentovaný umelec rozhodol vzdať tohto kráľovstva s výhľadom na Los Angeles.

Jeden z najuznávanejších hudobníkov 21. storočia si vďaka svojej práci môže užívať luxus, o akom bežní ľudia ani len nesnívajú. Čoskoro 47-ročný Pharrell Williams vlastní hneď niekoľko zaujímavých nehnuteľností naprieč Spojenými štátmi, avšak najnovšie dovolil verejnosti nazrieť do sídla ukrytom v kopcoch Beverly Hills, a to z jednoduchého dôvodu. Pokúša sa ho predať prostredníctvom tamojšej realitnej kancelárie Douglas Elliman.

Pharrell si potrpí na kvalitnom bývaní. Sídlo za vyše 15 000 000 € pripomínajúce centrálu Google je toho dôkazom
Zdroj: Richard Shotwell / Invision / AP

Ide o lukratívnu vilu na adrese Mulholland Drive, ktorou si urobil radosť ešte v roku 2018, kedy ju kúpil od režiséra Tylera Perryho za priblížne 14 000 000 €. Šikovný umelec nezostal svojej povesti nič dlžný a majestátne sídlo sčasti pripomínajúce centrálu spoločnosti Google obohatil nielen o množstvo vzácnych obrazov či sôch, ale taktiež o prvotriedne vybavenie hodné hviezdy. 

Pridaj sa do Refresher Clubu
Základné
5 €
Účtuje sa raz za 4 týždne
1,25 € / Týždeň
Prístup k exkluzívnemu obsahu
Prístup k benefitom (150 kreditov)
Menej reklám
Benefity vo forme zliav na beauty, fashion alebo šport
Vstupenky na koncerty, festivaly alebo do kina
PPV kódy
Polročné - 23 %
32,5 € 25 €
Účtuje sa každých 6 mesiacov
0,96 € / Týždeň
Prístup k exkluzívnemu obsahu
Prístup k benefitom (900 kreditov)
Wolt+ na 3 mesiace zadarmo
Menej reklám
Benefity vo forme zliav na beauty, fashion alebo šport
Vstupenky na koncerty, festivaly alebo do kina
PPV kódy
Zdieľanie obsahu kamošom a kamoškám
Ročné - 23 %
65 € 50 €
Účtuje sa raz za rok
0,96 € / Týždeň
Prístup k exkluzívnemu obsahu
Prístup k benefitom (2 000 kreditov)
Wolt+ na 3 mesiace zadarmo
Úplne bez reklám
Benefity vo forme zliav na beauty, fashion alebo šport
Vstupenky na koncerty, festivaly alebo do kina
PPV kódy
Zdieľanie obsahu kamošom a kamoškám
Všetky možnosti členstva Mám zľavový kód
Dokončením súhlasím s pravidlami a podmienkami portálu Refresher.
Odporúčané
Slovensko čaká vzácne zatmenie Slnka. Zopakuje sa až o polstoročie Slovensko čaká vzácne zatmenie Slnka. Zopakuje sa až o polstoročie 3. marca 2026 o 16:34
Odporúčané
Emma Watson si zrejme našla novú lásku. Herečku odfotili na letisku bozkávať sa s mexickým miliardárom Emma Watson si zrejme našla novú lásku. Herečku odfotili na letisku bozkávať sa s mexickým miliardárom 5. marca 2026 o 11:19
Odporúčané
REBRÍČEK: Toto sú najlepšie pivá v Európe podľa turistov. Česko zabodovalo, prvé miesto ťa ale prekvapí REBRÍČEK: Toto sú najlepšie pivá v Európe podľa turistov. Česko zabodovalo, prvé miesto ťa ale prekvapí 5. marca 2026 o 9:19
Domov
Zdieľať
Diskusia