Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
15. januára 2020, 13:04
Čas čítania 3:57
Peter Hlavička

To najlepšie (a najbizarnejšie) z pánskeho Fashion Weeku v Miláne: Svietiace bundy, antény v ušiach alebo fake Gucci

To najlepšie (a najbizarnejšie) z pánskeho Fashion Weeku v Miláne: Svietiace bundy, antény v ušiach alebo fake Gucci
Zdroj: <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://www.nssmag.com/en/fashion/20588/gucci-new-bags" onclick="gaTrack('article', 'bottom', 'source');">nssmag.com</a>
MÓDA FASHION WEEK TRENDY
Uložiť Uložené

Kolotoč Fashion Weekov sa práve začal a prvou dôležitou zastávkou bolo Miláno.

S prezentáciami najnovších kolekcií luxusných módnych domov je to dnes pomerne zložité. Viaceré značky sa totiž rozhodli bojkotovať tradičné týždne módy a kolekcie vypustiť priamo do predaja alebo si namiesto módnej prehliadky zorganizovali vlastný druh prezentácie, mimo tradičného kalendára. 

Aj napriek tomu je však na scéne ešte stále dosť návrhárov, ktorí dodržujú zaužívané pravidlá a na nasledujúce týždne majú pripravené kolekcie jeseň/zima 2020. Najprv sa tak všetka pozornosť presunula minulý týždeň do Milána, kde sa od piatka do utorka vystriedalo vyše 50 renomovaných návrhárov. Hlavnou témou celého Fashion Weeku v Miláne bola tentokrát pánska móda a ak ťa zaujíma, čím na prehliadkových mólach zaujali známe značky, sleduj náš výber tých najlepších resp. najbizarnejších kúskov. 

V tomto článku sa dozvieš:
  • Aké najzaujímavejšie kúsky predstavili luxusné značky  v Miláne
  • Ktoré z nich by sa mohli stať v najbližších týždňoch populárne
  • Ako vyzerali najzaujímavejšie prehliadky v Miláne
Odporúčané
Módne značky, ktoré hýbu svetom, no na Slovensku ich takmer nikto nepozná Módne značky, ktoré hýbu svetom, no na Slovensku ich takmer nikto nepozná 10. januára 2020, 11:13

Svietiace bundy od Fendi

Návrhárka Silvia Venturini je poslednou dedičkou z rodiny Fendi, ktorá je stále aktívnou súčasťou firmy. Na starosti má doplnky, detskú a pánsku líniu značky a nad svojou najnovšou kolekciou, ktorú označila výrazom „nová klasika“, rozmýšľala už od septembra minulého roka.

Domov
Zdieľať
Diskusia