Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
14. januára 2020, 7:20
Čas čítania 0:35
Daniel Mikolášik

Máš rada prievan? Pretože by som ti ho tam rád fukol. Zrebný & Frlajs vtipne vystihujú typy zúfalých baličov

OSOBNOSTI
Uložiť Uložené

V najnovšom skeči sa zoznámiš hneď s niekoľkými zúfalcami ako balič, vraciač, párty-zúfalec, internetový zúfalec či majster slova.

Youtuberská dvojica Zrebný & Frlajs nás pravidelne zásobuje profesionálnymi a vtipnými videami, v ktorých si spravidla uťahujú z rôznych typov ľudí. V tomto trende pokračujú aj v roku 2020 a svojim fanúšikom tak prinášajú úplne nový skeč.

Tentokrát si na paškál zobrali tzv. zúfalcov, ktorí majú s dvorením a balením žien problém takmer celý život, a vtipnou formou sparodovali ich každodenné problémy či situácie, ktorým musia čeliť.

Odporúčané
Raperov strihajú za storky na Instagrame, sú úchylní či spomalení. Zrebný & Frlajs parodujú typy barberov Raperov strihajú za storky na Instagrame, sú úchylní či spomalení. Zrebný & Frlajs parodujú typy barberov 7. októbra 2019, 22:18

V najnovšom skeči sa pozreli na rozličné charaktery, ako balič, vraciač, párty-zúfalec, internetový zúfalec, majster slova, nabrífovaný z motivačných kníh či taký, ktorý celý život žije vo friendzone.

„Máš rada prievan? Pretože by som ti ho tam rád fukol.“  Takéto, no aj mnohé ďalšie baliace hlášky môžeš počuť v najnovšom videu od Zrebného a Frlajsa. Napokon sa dozvedáme aj to, ako vyzerá natáčanie známeho porno formátu Rýchly Prachy, ktorý však nedopadne tak, ako by sme si predstavovali. Daný zúfalec totiž svoju „respondentku“ požiadal o ruku.

Domov
Zdieľať
Diskusia