Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci so spoločnosťou La Roche-Posay.
9. novembra 2019, 12:51
Čas čítania 0:00
Sponzorovaný obsah

Mladé Slovenky strávia líčením aj hodinu denne. Ako sa starajú o svoju pleť?

REFRESHER KOZMETIKA A STAROSTLIVOSŤ O KOŽU
Uložiť Uložené

V uliciach Bratislavy sme sa tentokrát mladých Sloveniek pýtali na to, akým spôsobom sa starajú o svoju pleť.

Starostlivosť o pleť je minimálne pre ženy náročnou témou, ktorá zároveň nemá jedno správne riešenie, keďže do veľkej miery záleží hneď na niekoľkých faktoroch. V spolupráci s La Roche-Posay sme sa pre to vybrali do ulíc Bratislavy, aby sme zistili, ako sú na tom v tomto ohľade Slovenky. Zaujímalo nás, ako svoju pleť vnímajú, koľko času venujú líčeniu a aké prípravky používajú najčastejšie. 

Niektoré prezradili aj triky, ako aspoň trochu pomôcť svojej pletí v prípade, že to nutne potrebuje a zároveň nás upozornili, že si všimli na Facebooku reklamu propagujúcu aplikáciu La Roche-Posay. Ako v praxi funguje sa dozvieš v našom videu.

Niektoré respondentky ťa odpoveďami pobavia, iné môžu byť do veľkej miery inšpiratívne. No a keďže sme natáčali počas posledných slnečných lúčov, aspoň týmto spôsobom si užiješ trochu pozitívnejšie počasie v porovnaní s tým aktuálnym. 

Domov
Zdieľať
Diskusia