Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Tatra banka
16. júna 2019, 21:55
Čas čítania 0:00
Sponzorovaný obsah

Gizka Oňová začína s rapom. Slovenskí interpreti jej vysvetľujú, čo je to hip-hop

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Gizka Oňová pokračuje v svojej kariére influencerky. Tentokrát dostala pozvanie na moderovanie festivalu Hip Hop Žije 2019, na čo sa chce patrične pripraviť.

Hlášky ako „Šokantné“ alebo „Idem, riešim!“  sa už niekoľko týždňov šíria sociálnymi sieťami vďaka obrovskému úspechu Gizky Oňovej v online svete. Vytvorila si YouTube kanál, založila profil na Instagrame a vo veľkom bojuje o titul kráľovnej internetu.

Chce sa totiž priblížiť mladým ľuďom. Za necelé dva mesiace nazbierala 13-tisíc odberateľov na Youtube a viac ako 3-tisíc instagramových sledovateľov, takže má našliapnuté viac než dobre. 

Odporúčané
Gizka Oňová chce byť influencerka, bojuje o titul kráľovnej internetu Gizka Oňová chce byť influencerka, bojuje o titul kráľovnej internetu 28. mája 2019, 20:03

Na ceste za slávou jej pomáhajú aj veľké mená slovenského internetu vrátane Sajfu. Už vie, kto sú youtuberi a hypebeasti a taktiež sa oboznámila s čarom meme obrázkov. Jej reakčné videá si obľúbila široká verejnosť a teraz preniká aj do hudobného priemyslu, konkrétne medzi domácich raperov

Známy hypeman Osťo ju totiž pozval, aby s ním moderovala festival Hip Hop Žije 2019. Gizka pozvanie prijala a zároveň dostala možnosť zobrať si so sebou ďalších ľudí, takže máš teraz jedinečnú príležitosť vyhrať vďaka nej dva lístky. 

Ak máš Študentský účet v Tatra banke, môžeš súťažiť, stačí ak uhádneš 5 mien, ktoré spomína Gizka v tomto videu, si v hre a československú rapovú špičku spoločne so zahraničnými headlinermi si môžeš užiť aj ty. No a keďže Gizka zatiaľ nemá adekvátne hiphopové vzdelanie. Osťo jej do premakaného youtuberského štúdia poslal ADissa a Šortyho, aby jej všetko vysvetlili a viac sa dozvieš na YouTube kanáli gizkarieši.

Tých sa populárna televízna babička pýtala na to, aký je vlastne medzi rapom a hiphopom rozdiel, aké oblečenie nosia na koncerty, ako je to s vulgarizmami v textoch.

Samozrejme, zaujímalo ju, či chalani robia nejaké domáce práce a ako už býva zvykom, poriadne ich pohostila. Konkrétne býčím jazykom, pričom má odporúčanie aj pre vegetariánskych raperov, ktorým vraj stačí chlebík. 

Gizka sa už pomaly do rapu dostáva a na tatraacademy.sk nahrala ukážku zo svojho prvého videoklipu. Ten je už hotový a hlavná aktérka Gizka sľúbila, že ak dosiahne 30030 odberateľov na YouTube kanáli, uverejní klip v plnej paráde. Chvíľu si teda ešte budeme musieť počkať, ak si však zvedavý, čo sa jej podarilo vytvoriť, pomôcť môžeš aj ty. 

A prečo na tatraacademy.sk? Gizka totiž zistila, že jej vnuk si otvoril Študentský účet v Tatra banke a získal k nemu bonus 30 eur „len tak“. To sa jej tak zapáčilo, že sa rozhodla o tejto kampani povedať celému svetu. 

 

Na internete je síce nová, no svoj influecerský dosah už teraz využíva na to, aby čo najviac mladým ľuďom povedala, že v Tatra banke dostanú k Študentskému účtu bonus  skoro „1000 korún“. Zatiaľ to vyzerá ta, že sa Gizke skutočne podarí dobiť internet. Vyzýva už dokonca aj Rytmusa alebo Momu

Gizka Oňová začína s rapom. Slovenskí interpreti jej vysvetľujú, čo je to hip-hop
Domov
Zdieľať
Diskusia