Štvrtok 21. 6. 2018 meniny má Alojz

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
V spolupráci Viac info <p>V spolupráci so Smartwater.</p>
zdroj: Martin Lačný

Sympatická moderátorka Barbora Bakošová sa nebráni zaujímavým spoluprácam. Reaguje na svojich fanúšikov či hejterov? (Rozhovor)

Študuje divadelný manažment, venuje sa modelingu a moderuje. Čo ju však baví najviac?

4. jún 2018, 16:59

Študuje divadelný manažment, venuje sa modelingu a moderuje. Čo ju však baví najviac?

Refresher tím neustále rastie a sme radi, že v ňom máme stále viac šikovných ľudí. Už dlho je jeho súčasťou aj príjemná a krásna Barbora Bakošová, ktorú určite všetci dobre poznáte. Avšak od čias, kedy začala pracovať ako moderátorka uplynula už nejaká tá doba, a preto sme sa ju rozhodli trochu vyspovedať.

 

Čo má nové v súkromnom aj pracovnom živote, ako sa jej darí v škole a prezradila nám aj to, ako reaguje na hejterov či naopak ctiteľov na svojom Instagrame. V rozhove nám prezradila o svojich spoluprácach, napríklad s adidasom, Smartwater či BMW group. 

 

Sympatická moderátorka Barbora Bakošová sa nebráni zaujímavým spoluprácam. Reaguje na svojich fanúšikov či hejterov? (Rozhovor)

 

Ahoj, Barborka. Na úvod nám povedz, ako sa momentálne máš.

Ahojte, mám sa momentálne rýchlo a trošku stresujúco, ale inak vynikajúco!

 

Práve sa pripravuješ na skúšky v škole. Ako to zvládaš?

Ako to zvládnem uvidím až po štátniciach, ale snažím sa systematicky pripravovať. Aj keď sa mi to pri všetkých povinnostiach nie vždy darí. Avšak vždy som bola zodpovedný študent a nenechávam ťahanie otázok na náhodu. Tak mi držte palce! 

 

Sympatická moderátorka Barbora Bakošová sa nebráni zaujímavým spoluprácam. Reaguje na svojich fanúšikov či hejterov? (Rozhovor)

 

Študuješ divadelný manažment. Priblíž nám to trošku.

Divadelný manažér je človek pre všetko, v podstate taký produkčný. Štúdium zahŕňa širokú škálu predmetov od dejín svetového divadla, psychológie, manažmentu, marketingu až po prax. Prax spočíva v produkcii divadelných predstavení, organizovanie kultúrnych eventov a aj jediného divadelného festivalu svojho druhu v stredoeurópskom priestore - Istropolitana Projekt.

 

 

Ku kultúre máš teda určite blízko. Chcela by si sa tomu venovať aj po škole?

Áno, kultúra je niečo čo ma fascinuje a baví ma jej rôznorodosť. Rada by som sa venovala slovenskej móde a jej zviditeľneniu, či už u nás alebo v zahraničí. Za moju výhodu považujem hlavne fakt, že som videla, ako to u nás funguje zo strany modelky, a preto to viem pretransformovať do produkčnej stránky. 

 

Pre náš portál Refresher robíš moderátorku. Dokážeš školu skĺbiť aj s pracovnými povinnosťami? Je to náročné?

Aj napriek tomu, že moja škola je časovo náročná, tak ma naučila aj time managementu, a preto áno, viem to skĺbiť. Naštastie sme v Refresheri výborný tím a vieme sa prispôsobiť jeden druhému.

 

 

Aj vďaka Refresheru ťa spoznáva veľa ľudí. Aké rôzne možnosti ti to otvorilo?

Refresher stále rastie a ja som veľmi rada, že mám možnosť rásť s ním. Možnosti, ktoré mi práca moderátorky prinesla sú rôzne spolupráce so značkami, a zároveň skvelé kontakty, zážitky a priateľov, však Deniska. Myslím si však, že nové možnosti prichádzajú stále a ja mám pred nimi otvorené dvere a rada príjmem nové výzvy.

 

S kým zaujímavým momentálne spolupracuješ

Môj účet na Instagrame už dávno nie je iba zábava, ale aj práca. Spoluprác mám už za sebou dosť veľa ako napríklad adidas, Coca-Cola, H&M, Zion spa, Daniel Wellington, Footshop, Naked fashion a mnohé iné. Dlhodobejšiu spoluprácu ako ste si určite všimli mám s BMW group a momentálne so Smartwater.

 

Ako ste sa už vyššie dočítali, pripravujem sa na štánice, a preto som si dala teraz na chvíľu pauzu od pracovných povinností. Čakajú ma však maily s rôznymi spoluprácami tak sa v lete určite máte na čo tešiť.

 

Sympatická moderátorka Barbora Bakošová sa nebráni zaujímavým spoluprácam. Reaguje na svojich fanúšikov či hejterov? (Rozhovor)

 

Na Instagrame máš cez 34 tisíc sledovateľov, s čím prichádza aj určitý pocit zodpovednosti. Dávaš si pozor na to, čo ukážeš alebo odporučíš svojim followerom?

Určite áno, aj keď sociálne siete už nie sú iba o zdieľaní mojich zážitkov. Avšak stále mi záleží na tom, aby boli moje príspevky autentické a pravdivé. Propagujem aj svoju osobu, a preto neprijímam spolupráce iba pre peniaze, ale záleží mi na tom, aby som produkty a služby aj reálne využívala a bola s nimi stotožnená.

 

A hlavne aj moji sledovatelia nie sú slepí a všimli by si, keby som zrazu na svojom profile propagovala napríklad výživové doplnky pre kulturistov (smiech).

 

Sympatická moderátorka Barbora Bakošová sa nebráni zaujímavým spoluprácam. Reaguje na svojich fanúšikov či hejterov? (Rozhovor)

 

Od čias, kedy si bola prvá vicemiss Slovensko už uplnynula nejaká doba, avšak modelingu sa stále venuješ. Môžeme sa tešiť na tvoje nové fotenia či prehliadky?

Modelingu sa venujem už menej, ako ja hovorím, už som viac-menej na "modelingovom dôchodku“ (smiech). Samozrejme, táto práca mi občas chýba, hlavne čo sa týka cestovania. A preto momentálne neviem s určitosťou prezradiť, či sa máte alebo nemáte na čo tešiť. No určite vás budem informovať na mojich sociálnych sieťach.

 

Ako moderátorka lifestylového portálu pre mladých sa určite stretávaš aj s úsmevnými situáciami. Vieš si na nejakú konkrétnu spomenúť?

Jeden z najvtipnejších momentov nastal, keď som volala priateľovi sanitku a pri tom, ako mu zdravotník pomáhal dostať sa do sanitky sa ma len tak “bajočko” spýtal ,,a vy nie ste náhodou tá moderátorka z Refresheru?”. Týmto ho pozdravujem a iných úsmevných momentov bolo viac, ale tento si zatiaľ drží prvenstvo.

 

 

Čo by si zo všetkých svojich aktivít vybrala ako to, čo ťa baví najviac?

Momentálne určite záhradkárčenie a plánovanie nového bývania, ale asi si sa skôr pýtala na prácu. V tom jednoznačne  vyhráva ( a nie preto, že s vami robím práve rozhovor ) pozícia moderátorky pre Refresher.

 

Máš pomerne veľa fanúšikov, ktorý ti určite vypisujú. Reaguješ na správy na Instagrame? 

Áno, snažím sa odpisovať každému fanúšikovi, myslím si, že je to odo mňa korektné a slušné. 

 

 

Alebo naopak, keď sa objaví nejaký hejt? Odpíšeš na neho? 

Áno, snažím sa odpísať aj na negatívne komentáre. Každý človek môže mať svoj názor, a preto sa na podobné komentáre snažím iba napísať dôvod, prečo som napríklad pridala takúto fotografiu alebo svoj názor na danú problematiku. Samozrejme, ak je to veľká hlúposť alebo niečo neúctivé, tak sa mi zdá zbytočné venovať tomu môj čas.

 

Čo ťa dokáže najviac demotivovať?

Keď som nevyspatá, hladná, a keď ľudia menia dohodnuté plány.

 

 

A naopak, z čoho čerpáš inšpiráciu?

Inšpiráciu čerpám z veľmi veľa vecí. Od obyčajných momentov ako je krásny slnečný deň, prechádzka so psíkmi až po dobré jedlo s priateľom a mojimi blízkymi, cestovanie, čítanie a dnes už aj Instagram.

 

Často robíš ankety v uliciach, kde sa ľudí pýtaš na to, akú hudbu počúvajú. Skúsime vyspovedať trochu teba. Čo počúvaš ty?

Počúvam všetko, a keď píšem všetko, tak to naozaj nemyslím ako klišé. V mojom playliste sa nachádzajú doslova skvosty všetkých chutí.

 

 

Chystáš sa na nejaký festival cez leto?

Chystám sa zatiaľ na Aerodrom a na Grape.

 

Určite sleduješ módu. V čom sa cítiš najlepšie?

Móda ma vždy fascinovala a milujem ju. Avšak vlastný štýl neviem úplne špecifikovať. V mojom šatníku nesmú chýbať kvalitné jeansy, košeľa, jeansová bunda, ale aj lodičky a dámsky nohavicový kostým. Čím som staršia, stále viac sa mi páči štýl z 30-tych a 40-tych rokov.

 

Určite rada cestuješ. Máš plány na leto? 

Moje plány na leto sú zatiaľ milované Chorvátsko, ktoré v mojom lete nemôže chýbať, Barcelona, Rím a turistika na Slovensku, no a ešte uvidím, čo sa mi podarí vymyslieť!

 

 

Bez akých vecí si nevieš predstaviť ideálnu dovolenku?

Bez ľudí, ktorých milujem. Ale ak sa pýtaš iba na veci, tak asi dobrá knihy a ak som pri mori, tak šnorchel a potápačské okuliare.

 

Barbora, ďakujeme ti za rozhovor! Je niečo, čo by si odkázala čitateľom?

Odkazujem Vám, aby ste neprestávali čítať a sledovať Refresher. Zároveň aby ste boli šťastní a zdraví. Užívajte si jedinečné okamihy svojho života a tešte sa aj z maličkostí. Ahojte :)

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia30 komentárov
alebo poslať ako anonym
30 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Kn1gu44. jún 2018, 20:53

Nie som síce vietor ale fukol by som jej ho tam

13 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
reptilian4. jún 2018, 19:07

Zase raz Barborefresher?

7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
MASTERMIND5. jún 2018, 1:33

ja sa strasne bavim jak ju uctievaju panici v komentoch ako keby bola afrodita, pritom vyzera kazda druha co stretnes hocikde v Bratislave, chlapci asi nechodia velmi von ked si takto mastia si cikulky na instagramovych fotkach :D

7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
pistola12. jún 2018, 19:29

no to mas pravdu ze vyzera ako kazda druha... len rozdiel je v tom, ze kazda druha sa tak lacno neukazuje. ved refresher si buduje kredit vo svojich videach tym, ze tam proste supne jej zadok. a nasi panici hned striekaju :D takze ide len o to, ze tato narozdiel od inych peknych bab vela ukazuje... tam potom vznika otazka v com je vacsia hodnota. na honenie asi v tomto no :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Laurence Barnes5. jún 2018, 1:44

asi tak, pritom je 42kilova tenka absolutne to nie je sexi taka suchota... len koza a slachy...

7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
medino5. jún 2018, 18:46

MASTERMIND, Laurence Barnes, chlaapci takto sa verejne vyjadrovat o zenach... ajajaaaj.

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Stanislav4. jún 2018, 23:50

Ja by som poprosil viac fotiek smart water.

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
talk that talk4. jún 2018, 21:09

otazky si davala sama? nabuduce tyzden poprosime info o kvalite stolice amco mala na obed

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
bOuNcEr5. jún 2018, 10:34

šak zas len ďalší reklamný článok, text je tu len preto aby to nevyzeralo tak okato

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Lapedro6. jún 2018, 10:47

Chlapci, chlapci, uz dospejte. Ano, je to krasna zena. Uznavat ju ako bohynu nemusite, to myslim, ani sama nevyzaduje a netuzi po tom, ale uznat jej povab a krasu nie je nic hrozne, lebo aj povab aj krasu ma. Navyse ked vam klesnu udy je fajn si uvedomit, ze je aj sikovna. Netvrdim, ze VSMU je najtazsia skola na svete, ale nie je lahka, a ked dokaze sklbit studium a pracu, ktora ju ocividne aj bavi, posuva vpred a zviditelnuje, tak je to len jej sikovnostou a odhodlanim. Palec hore, nech sa jej dari aj dalej.

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
barborabakosREDAKTOR6. jún 2018, 17:47

Ďakujem za pozitívny feedback :)

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
VedToSomJa7. jún 2018, 16:08

Dalšá do tucta čo si odfotí kundu a kozy v spodnom prádle a už ju prostoduuché osobky oslavujú ako ,,celebritu"...nič ohromné, vyzerá tuctovo a ukazuje svoje telo ako tovar na výstave. To, že sa z nej nejaký panic urobí hned pri prvom pohlade, ešte neznamená že je nejak extra krásna. Je tuctová.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
pistola12. jún 2018, 19:32

je to tak ako vravis, lenze prave toto dnes predava :-/ ideal krasy je odhalit co najviac. a zeny si na tej vlne veselo idu. pozri len refresher videa, kde sikovna barbora musi vytasit zadok a hned je jedno o com video malo byt :D

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
VedToSomJa12. jún 2018, 20:39

Táto doba je chorá, ked ,,ideál krásy" je ze seba urobiť čo najväčšú štetku a čím vácej odhalená riť a cecky, čím vácej rozťáhnuté nohy - tým väčšá ,,celebrita". Ženy sa na tejto vlne vezú sťa surfer na mori a potom sa ponosujú že ich chlapi vnímajú ako tovar...samozrejme, ked ho ze seba robá. Úprimne lutujem frajera tejto...ehm...dievčiny.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
jazdimnaferrari5. jún 2018, 19:21

Uz by si konecne mala najst frajera a zalozit rodinu aby nemala cas na tieto p*coviny

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
barborabakosREDAKTOR6. jún 2018, 17:46

Priateľa mám a na rodinu mám ešte chvíľu čas, kedže študujem. Možno by si si mal ty nájsť iné aktivity aby si nemusel čítať tieto podľa teba zlé články ;)

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
jazdimnaferrari6. jún 2018, 18:04

Sklamem ta slecna redaktorka, neviem citat :(

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Živenči5. jún 2018, 14:13

Bral by som ju iba preto aby som sa mohol voziť na BMW

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Ten Juro5. jún 2018, 13:51

mohla by nám urobiť radosť a ísť si dať spraviť gejpa do legalporno

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Len Tak Pomimo4. jún 2018, 21:09

Krásna žena...

-1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
barborabakosREDAKTOR6. jún 2018, 17:47

Ďakujem :)

-1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tuc3tkrat4. jún 2018, 21:27

Najkrajsia zena pod slnkom..

-2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
VedToSomJa12. jún 2018, 9:06

Vyjdi ven na slnko a uvidíš aj krajšé + budú prirodzene krásne, na rozdíl od tejto umeliny.
Skús to, odporúčam ti to naozaj.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
barborabakosREDAKTOR6. jún 2018, 17:47

Ďakujem :)

-1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Paul Vojník5. jún 2018, 20:11

Je mi luto ze zijes v pivnici a nevidel si zvysok sveta len za PC,ked toto napises :D ( a pritom sa mi tiez paci, ale nic extra) :D

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tuc3tkrat6. jún 2018, 12:38

Priatelu, dovolim si ta tak oslovit, nakolko uz asi mam na to vek aby som to priatelsstvo navrhoval ja prvy.. Ver mi, su to empirie, je to nadherna zena, ktora je prirodzene krasna. Ma nadherne oci, krasny usmev. V jednoduchosti tkvie jej krasa. Nepoznam ju osobne, ale ked si pozries videa s nou, tak aj jej prejav je nenuteny, prirodzeny.. Posobi uvolnene a hlavne tak nejak sibalsky.. Uznavam, ze tebe sa mozu pacit ine viac, ale daj si poradit, tato je ta krasna.

A na moju obhajobu, s jednou takou som bol zenaty, cize mna len tak hocico nedostane.

-1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
VedToSomJa7. jún 2018, 16:10

To, čo vidíš neni ,,prirodzená krása" ale make-up, len si podlahol ilúzií, to je celé.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Paul Vojník6. jún 2018, 12:41

To sa chvalis, ci stazujes?

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tuc3tkrat6. jún 2018, 12:43

Asi aj aj ...

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
tuc3tkrat5. jún 2018, 12:08

Mam dost rokov na to, aby som to vedel posudit.. a ona je naozaj krasna .. a zakomplexovane decka, co ju z dialky pozoruju a potajme onanuju, budu davat unlike

-1 Odpovedať · Nahlásiť
ZOBRAZIŤ ĎALŠIE KOMENTÁRE
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.