Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. apríla 2018, 15:32
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Obľúbená kriminálka Za Sklom sa vracia s akčne nabitou upútavkou! Vyšetrovanie politickej scény prepojenej s mafiou bude konečne pokračovať

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Zdá sa, že sa druhej série predsa len nakoniec dočkáme.

Drvivá väčšina slovenských seriálov je našimi divákmi z viacerých pochopiteľných dôvodov kritizovaná. Kriminálka Za Sklom ale dokázala svojou prvou sériou zaujať početnú základňu Slovákov a na jej konto počuť z každého konca prevažne pozitívne názory. O to viac určite zamrzelo neustále odkladanie premiéry jej druhej série.

Problematické určenie premiéry v nás vzbudzuje dojem, že aj tentokrát by sa mohlo čosi pokaziť, no vzhľadom na nedávno zverejnenú, debutovú upútavku, veríme, že nanovo potvrdený štart utorok 1. mája o 20:35 bude už konečný.

Podľa dostupných informácií by populárne Za Sklom malo dostať priestor rovno dva dni v týždni – a to konkrétne v utorok a stredu.

V pokračovaní príbehu dvojice priateľov Nora (Ján Koleník) a Maxa (Tomáš Maštalír) z protizločineckej jednotky sa obaja ocitnú na druhej strane barikády. Sme naozaj zvedaví, o ktoré súčasné kauzy sa bude druhá séria opierať.

Domov
Zdieľať
Diskusia