Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Článok vznikol v spolupráci s Telekomom
14. februára 2018, 10:42
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Podarí sa v prvej slovenskej live zoznamke roztopiť nedobytné ľadové srdce? Vyznanie lásky bude naživo komentovať Joe Trendy!

REFRESHER VALENTÍN
Uložiť Uložené

Keďže je Valentín, každý zaľúbenec by mal vyznať svojej milovanej polovičke lásku aj napriek tomu, že je hanblivý introvert.

Aj keď stále platí, že na vyznanie lásky svojmu skutočnému či potenciálnemu partnerovi by sme nemali vyhľadávať špeciálne dni, Valentín je každoročne sviatkom, kedy majú príležitosť aspoň tí hanblivejší. Zaľúbencov sme tentokrát našli aj v online svete na facebookovej stránke, kde sa smartfón Tichomír Plachý uchádza o srdce smartfónky Ľadmily Krásnej.

Ako však napovedajú samotné mená, on je hanblivý, nevie jej vyznať lásku a preto má ona chladné srdce. Tichomír potrebuje skrátka s vyznaniami pomôcť a pri tejto príležitosti zorganizoval Lovestream, ktorý bude prebiehať práve na oficiálnom facebook profile Telekomu dnes o 15:15. A o čo vlastne pôjde? Najdôležitejšiu úlohu budú zohrávať vyznania, takže diváci Lovestreamu budú môcť cez komentáre radiť, ako má Tichomír ľadovej Ľadmile dvoriť, aby ju roztopil. 

Podarí sa v prvej slovenskej live zoznamke roztopiť nedobytné ľadové srdce? Vyznanie lásky bude naživo komentovať Joe Trendy!
Podarí sa v prvej slovenskej live zoznamke roztopiť nedobytné ľadové srdce? Vyznanie lásky bude naživo komentovať Joe Trendy!

Vyznania, respektíve komentáre pritom priamo ovplyvňujú intenzitu zohrievania ľadového srdca. Ich počet navyše postupne odblokuje aj extra zdroje na roztápanie srdca. Pripravená je aromantická sviečka, deoplameňomet či flambovacia pištoľ. Vo finále Lovestream odprezentuje prvé mobilné rande, kde si v reštaurácii na jeden stôl sadnú dva telefóny a uvidíme, či s pomocou vyznaní od sledovateľov preskočí až taká iskra, že vzplanie láska a ľadové srdce Ľadmily sa roztopí.

Odporúčané
V starovekom Ríme sa vo sviatok zaľúbených konali krvavé orgie. Kto bol tajomný kňaz sv. Valentín a prečo dostal trest smrti? V starovekom Ríme sa vo sviatok zaľúbených konali krvavé orgie. Kto bol tajomný kňaz sv. Valentín a prečo dostal trest smrti? 14. februára 2024, 9:30

A máme pre vás ešte jednu výbornú správu. Moderátorom fiktívnej zoznamky je komik a standupista Joe Trendy! Teda vlastne dve, keďže ten, kto pomôže Tichomírovi s vyznaniami, sa zároveň zapojí do súťaže o nový Honor 9.

Domov
Zdieľať
Diskusia